×

ACADEMY DIENASGRĀMATA

GG Academy Diary #2

Spilgteņi

Ghetto Academy

27. maijs, 2021, 16:44

Jau kopš 2017.gada Ghetto Games izsludina iespēju jauniešiem pieteikties "Ghetto Academy", lai sevi pilveidotu pasākumu organizēšanā!

Kopš šī gada marta sākuma, Ghetto Academy jaunieši kopīgi izstrādā projektu prezentācijas, darbojas Grīziņā tehniskajā departamentā. Prasmes ko šeit iegūst jaunieši ir ne tikai tādas, ko skolā neiegūsi, bet arī noderīgas tālākajām dzīves gaitām, neatkarīgi no tā, kur izvēlies sevi attīstīt nākotnē!

Lasi, kādas ir viņu pārdomas par līdz šim piedzīvoto!

 

Darbojos šeit pirmo gadu. Sākotnēji bija šaubas, vai mēģināt, taču tagad es saprotu, ka esmu uz pareizā ceļa, jo iepazinos ar ļoti foršiem un pozitīviem cilvēkiem, kuri ir gatavi atbalstīt tevi :)  Ļoti izbaudu katru tikšanās reizi, jo esam tik radoši un dažādi, kas, manuprāt, pievieno odziņu visam, ko mēs darām. Man ir milzīgs gandarījums pieņemt visus izaicinājumus, kurus dod Ghetto Games un esošie apstākļi, kuru dēļ esam spiesti darboties attālināti. Ceru, ka drīz visi kopā apvienosimies :))

- Kristīne :)

 

Pēc pirmajām dažām Ghetto akadēmijas nedēļām pozitīvās emocijas tikai turpina augt. Izvēlējos vairāk iesaistītites mēdījos un šo izvēli nenožēloju. Dotie uzdevumi palīdz attīstīt manu kreatīvo domāšanu un komunikāciju ar citiem. Jaunieši ar kuriem līdz šim ir sanācis saskarties ir ļoti atsaucīgi un viņos arī var redzēt degsmi un vēlmi šeit atrasties, kas ar vien vairāk motivē mani pašu!

- Cirša

 

Pēc pirmajām Ghetto Games Akadēmijas nedēļām, es sapratu ka ar cilvēkiem var strādāt komandā. Esmu šeit pirmo gadu un es jau jūtu kā pozitīvisms turpina augt. Gribēju vairāk iesaistīties mēdijos un šo izvēli nenožēloju, jo uzdevumi līdz šim ir viegli! Jaunieši ar kuriem līdz šim ir sanācis saskarties ir ļoti jauki un var redzēt vēlmi ka viņi grib šeit būt.  

- Laura :)

 

Jūtu, ka nodarbojos tieši ar to, kas man patīk. Ļoti interesanti sadarboties ar jauniem cilvēkiem un arī patstāvīgi veikt uzdotos darbus. Man patīk montēt video, bet pieredzes šajā sfērā ir ļoti maz, tāpēc Anna piedāvāja kādu dienu atnākt uz ofisu un tur pamācīties no cilvēkiem, kuriem prasmes jau ir daudz augstākā līmenī. Es esmu ļoti priecīga par to, ka Ghetto Academy dod iespēju mācīties un paralēli nodarboties ar mīļākajām lietām!

- Elizabete S. 

 

Darīt to, kas tev patīk ir fantastiski. Ir sajūta, ka tas ir viegli un es nejūtos noguris. Kolektīvs ir ļoti jauks, laipns izpalīdzīgs- tas priecē. Akadēmija ne tikai iemāca praktiskas, tehniskas un kreatīvas lietas, tā iemāca daudz dzīves gudrību un pamatā cilvēcību.

- Arvis Puriņš

 

Es nevaru sagaidīt, kad sāksies ghetto games sezona Grīziņkalnā, jo, manuprāt, tas tiešām būs piedzīvojums. Ar šī brīža dažiem cilvēkiem, kurus esmu iepazinusi, jūtos lieliski, man patīk šī dažādība, katram savs mērķis, kāpēc ieradies šeit iemācīties ko jaunu. Izdomāju darboties vairāk ghetto medijos, noteikti nenožēloju. Pirmie uzdevumi man jau ļoti patika, vajadzēja radošo pieeju un savu oriģinalitāti. 

- Sindija P. 

 

Каждое новое задание интереснее предыдущего. Мы не знаем что будет дальше, но что-то мне подсказывает -будет только круче 

- Алиса 

 

Ghetto Akadēmijā esmu pirmo gadu. Gribēju pieteikties jau pagājušo gad, taču kaut kas atturēja. Šogad sadūšojos, piedāvāju arī draudzenēm piedalīties un pieteicos. Viennozīmīgi nenožēlojo šo izvēli! Jau pēc pirmās Zoom tikšanās sapratu, ka šī ir vieta, kur gribu darboties un attīstīties. Skumji ir tas, ka nedzīvoju Rīgā un nevarēšu būt tik bieži uz klātienes pasākumiem, jo gribas rauties uz visām pusēm, palīzēt visur. 

Šonedēļ izstrādājot projektu, iespējams atradu to, ko gribu darīt. Man tik tiešām patīk domāt idejas, pielietot savu orģinalitāti, izveidot to, kas vēl nekad nav bijis. 

Uzstādīju sev arī mērķi, ko vēlos sasniegt - nebaidīties izteikt savu viedokli! (jau jūtu progresu :) )

-  Anonīms 

 

Uzdotais mājas darbs (veicu interviju) kalpoja kā iemesls sazināties ar cilvēku, ar kuru nebiju kontaktējies labu laiku. Uzdevumi feini!

- Gustavs Rolands

 

Я участвую в Гетто первый раз,но могу сказать что,от проведённого времени вместе хоть и дистанционно ,я всё равно получаю удовольствие, дальше больше 

- Valērija Anohina

 

Projekts īstenots Jaunatnes valsts programmas 2021.gada ietvaros.