×

RUN/BIKE/WALK FOR FUN

Es skrienu, lai ēstu

Skrējiena "Es skrienu, lai ēstu" apkopojums:
Katras distances kopvērtējums, katrā distancē izdalīti ātrākie vecuma grupās līdz 18, 18-35, 35+.
Apbalvotas tiek 1. vietas katrā vecuma grupā.
3 km vīriešiem:
U-18
1. vieta: Dāvids Daniels Kalniņš
2. vieta: Kārlis Puriņš
3. vieta: Markuss Puriņš

18-35
1. vieta: Alekss Ļitvīnovs
2. Haralds Kārlis

35+
1. vieta: Renārs Buivids

3 km sievietēm:
U-18
1. vieta: Estere Elisa Drīveniece
2. vieta: Kristīne Bergšteine
3. vieta: Leila Indrikova

18-35
1. vieta: Zane Treide-Neimane
2. vieta: Sandija Emsiņa
3. vieta: Lakija Mosjagina

35+
1. vieta: Sandra Kazāne
2. vieta: Iveta Vanaga
3. vieta: Daiga Auniņa

5 km vīriešiem:
U-18
1. vieta: Arvis Puriņš
2. vieta: Toms Madžuls
3. vieta: Ričards Švaglis

18-35
1. vieta: Gustavs Zegners
2. vieta: Artis Kurzemnieks
3. vieta: Ivars Neimanis

35+
1. vieta: Māris Ozols

5 km sievietēm:
U-18
1. vieta: Madara Kvāle
2. vieta: Dārta Tīsa
3. vieta: Marta Riekstiņa

18-35
1. vieta: Monta Ivonna Puzāka
2. vieta: Liene Braunberga
3. vieta: Monta Sebre-Rudzāte

35+
1 vieta: Elza Rūsiņa
2. vieta: Zane Bardeškeviča
3. vieta: Dace Bērziņa

10 km vīriešiem:
U-18
1. vieta: Dāvis Eglītis
2. vieta: Ritvars Bērziņš
3. vieta: Rūdis Caune

18-35
1. vieta: Tomass Bucenieks
2. vieta: Artis Ķemeris
3. vieta: Kristaps Pugačs

35+
1. vieta: Mareks Rudzītis
2. vieta: Oļegs Fiļipovs

10 km sievietēm:
U-18
1. vieta: Katrīna Lavrinoviča
2. vieta: Alise Ezerkalna
3. vieta: Renāte Langefelde

18-35
1. vieta: Anastasija Fermbo
2. vieta: Elīna Vesere
3. vieta: Dana Rudzīte-Ločmele

35+
1. vieta: Kristīne Vāvere
2. vieta: Evita Jurēvica
3. vieta: Baiba Ozola

15 km vīriešiem:
U-18
1. vieta: Rihards Brīnums
2. vieta: Ēriks Marks Lisjuks
3. vieta: Mikus Lembergs

18-35
1. vieta: Jānis Dalbiņš
2. vieta: Dāvis Līcītis
3. vieta: Arturs Zaharovs

35+
1. vieta: Madars Grinfogels
2. vieta: Aivars Kronbergs

15 km sievietēm:
U-18
1. vieta: Antra Langefelde

18-35
1. vieta: Inese Limbuka
2. vieta: Sanda Gertnere
3. vieta: Sintija Leimane

21 km vīriešiem:
18-35
1. vieta: Mārcis Petzāle
2. vieta: Gustavs Gailītis
3. vieta: Aleksandrs Petruhins

35+
1. vieta: Mārcis Vitons
2. vieta: Rolands Kursišs

21 km sievietēm:
U-18
1. vieta: Daniela Lielupe
2. vieta: Vineta Skrastiņa

18-35
1. vieta: Katrīna Kalniņa
2. vieta: Elīne Lūse
3. vieta: Arta Liepiņa

35+
1. vieta: Kristīne Roga
2. vieta: Agita Kaļva
3. vieta: Inese Neilande

42 km vīriešiem:
18-35
1. vieta: Kalvis Silgals
2. vieta: Artūrs Krišjānis Goba

35+
1. vieta: Jānis Ābols