×

Jaunumi

GHETTO FLOORBALL SVĒTKI IESKANDINĀTI GRĪZIŅKALNĀ AR 9. SEZONAS SUPERFINĀLU

Ghetto Floorball

Ghetto Games

15. augusts, 8:00

11 turnīri
4 lokācijas
67 vasaras dienas
1 liels piedzīvojums

9. augustā noslēdzām Ghetto Floorball 9. sezonu ar pienācīgu SUPERFINĀLU,  kur par tituliem cīnījās 88 komandas visās 6 vecuma grupās. 

 

Citējot #MC Ernestu Roni:  “Vēsturē ieiet pirmās spēles un pēdējās!” 

 

Spēlētāji bija maksimāli gatavi uz spraigam spēlēm, azartiskām cīņām un emocionālām uzvarām. Visas vasaras smagi ieguldītais darbs nu varēja nākt gaismā, jo svarīga bija katra piespēle, katra bloķētā bumbiņa un katrs metiens, jo nepadevās neviens – ne ranga līderi, ne rangā zemāk esošās komandas.

 

Īpaši saspīlējums bija redzams meistarīgajā U19 grupā, kuras Superfinālā cīnījās par 500 eiro dāvanu karti no Florbola veikala “Sigulda” un pieredzējušajā 20+ grupā, kuras uzvarētāji, pateicoties Latvijas Florbola Savienībai, nākamā gada aprīlī dosies uz Zviedrijas Superlīgas finālu vērot labākos no labākajiem florbola spēlētājiem.

 

 

SUPERFINĀLS

 

u12

1.vieta - PRIZMA         

Daniels Ansonskis        

Marks Gustavs Venckus        

Valters Beņislavskis        

Pēteris Pogiņš

 

2. vieta - METRIŅI       

Tomass        

Aleksis        

Emīls"

 

3. vieta - 3 KAPEIKAS  

Daniels Sokolovs         

Artēmijs Nacevičs         

Marks Dubrovskis

 

U14

1. vieta - FURGONS     

"Ričards Tralmaks      

Artis Upītis        

Henrijs Upenieks        

Niks Cekarovs"

 

2. vieta  - IERŪSĒJUŠIE

Sniedziņš        

Saimnieks        

Rūķīts        

Renariks"

 

3. vieta - HAĻAVAS NESKAITĀS           

Toms Pastars       

 Raivo Dišlers        

Markuss Pastars       

 Niklāvs Lauzums

 

U16

1. vieta - GASTONS     

Raivo Kīsnics       

 Artis Saldatenoks        

Matīss Kirmuška        

Kristiāns Vjaters

 

2. vieta  - OZO

Ričards Pētersons        

Aleksandrs Zaprivoda        

Dimitrijs Diļevka

 

3. vieta - COLD DRY     

Kristers Ansons      

Darels Uļjanskis         

Artūrs Kohs         

Alekss Simanovičs

 

LADY

1. vieta - ZIEDPUĶĪTES

Samanta Bērziņa

Emīlija Salaciete

Daniela Dafne Hāne

Marta Drille

 

2. vieta  - KONDITORES

Katrīne Šleiva

Annija Dārta Dankfelde

Monika Džigure

Kate Fibiga

 

3. vieta - PAPARDĪTES

Elīna Sirmā

Evelīna Sirmā

Danute Tinkuse

Marta Lība Zameca

 

U19

1. vieta - DENIJS

Dāvis Dauksts 

Tomass Birstiņš 

Toms Ķeirāns 

Kristers Babris

 

2. vieta  - GASTONS    

"Raivo Kīsnics        

Artis Saldatenoks       

Matīss Kirmuška        

Kristiāns Vjaters"

 

3. vieta - LAUKU SAIETS          

Niks Naidžels Zeltiņš       

Pāvels Seredickis        

Rainers Bodnieks        

Artis Černovskis

 

20+

 

1. vieta - MUSTA

Edgars Puriņš       

Emīls Šumanis        

Olafs Zvīnis

 

2. vieta - 777   

Endijs Kleistrovs        

Renāts Degins        

Markuss Januševskis        

Kristaps Laugalis

 

3. vieta - SISEŅI           

Ernests Ronis        

Toms Ķeirāns        

Reinis Melgailis        

Endijs Umberts Barruss

 

Kā arī milzīgs paldies komandām, kas visu sezonu nāca un ir nopelnījušas visvairāk punktu. 

 

RANGS

U12

1.vieta - PRIZMA         

Daniels Ansonskis        

Marks Gustavs Venckus        

Valters Beņislavskis        

Pēteris Pogiņš

 

2. vieta - MAZĀS GHETTO VARDES     

Roberts Kalniņš      

  Mārcis Logins         

Reinis Stabiņš         

Ričards Plinta

 

3. vieta - PĀRDAUGAVA          

Daniels Auniņš        

Andrejs Jeļeckis        

Demjans Mihailovs        

Kirills Sušencevs

 

U14

 

1. vieta - FURGONS     

Ričards Tralmaks      

Artis Upītis        

Henrijs Upenieks        

Niks Cekarovs

 

2. vieta - IERŪSĒJUŠIE

Sniedziņš        

Saimnieks        

Rūķīts        

Renariks"

 

3. vieta - TEAM 1

Reinis Kalniņš        

Arvis Krūklis        

Alekss Saļkovs        

Edvards Rašmanis

 

U16

 

1. vieta - COLD DRY     

Kristers Ansons      

Darels Uļjanskis         

Artūrs Kohs         

Alekss Simanovičs

 

2. vieta - REKTOPUSS  

Linards Putniņš       

ALDIS BANDERS        

MARKUSS PRODNIEKS        

NIKS DANIELS BOSAKOVS

 

3. vieta - GASTONS     

Raivo Kīsnics       

Artis Saldatenoks        

Matīss Kirmuška        

Kristiāns Vjaters

 

LADY

1. vieta - PAPARDĪTES

Elīna Sirmā

Evelīna Sirmā

Danute Tinkuse

Marta Lība Zameca

 

2. vieta - KONDITORES

Katrīne Šleiva

Annija Dārta Dankfelde

Monika Džigure

Kate Fibiga

 

3. vieta - ZIEDPUĶĪTES

Samanta Bērziņa

Emīlija Salaciete

Daniela Dafne Hāne

Marta Drille

 

U19

 

1. vieta - DENIJS

Dāvis Dauksts 

Tomass Birstiņš 

Toms Ķeirāns 

Kristers Babris

 

2. vieta - ŠUMAHERI    

"Klāvs Jeziks        

Toms Ķeirāns       

Rainers Grislītis        

Ralfs Sitmelis"

 

3. vieta - ZVIEDRU VIJA      

Darels Uļjanskis         

Rihards Grundejs         

Emīls Heinrihsons        

Dāvids Vilciņš

 

20+

 

1. vieta - 777   

Endijs Kleistrovs        

Renāts Degins        

Markuss Januševskis        

Kristaps Laugalis

 

2. vieta - SISEŅI           

Ernests Ronis        

Toms Ķeirāns        

Reinis Melgailis        

Endijs Umberts Barruss

 

3. vieta - ES TU VIŅŠ   

Edijs hammers        

 Raivis Kurnigins        

Aleksejs Popovs       

 Krists Bitenbinders

 

 

Un, protams, visas sezonas garumā atlasījām 10 labākos 1vs1 spēlētājus, kas cīnījās par individuālo titulu arī Superfinālā. Šī bija pārsteigumiem pilna grupa, jo nekad nebija noteikts, kurš uzvarēs, kurš zaudēs un kurš padosies. Viens pret viens piemīt īpašs šarms nenoteiksmē un savā būtība, ko vēlamies attīstīt arī nākamajos gados. 

Bet šogad labākais no labākajiem izrādījās MARKUSS JANUŠEVSKIS.

2.vieta - Rainers Grīslītis

3.vieta – Toms ķeirāns

 

Un, protams, arī Sezonas nominācijas jeb “Getiņi” atrada savas mājas

* snaiperis - KRISTERS ELKSNIS

* komandas nosaukums - SIEVIEŠU TIESĪBAS

* FANS/ skaļākā balss - KOMANDA KARMA

* Grīziņa čirka – GUSTAVS SPĪGULIS

* triku meistars - KRISTOFERS TOMASS BIRSTIŅŠ

* ranga MVP - ENDIJS KLEISTROVS

* bicītis - KLĀVS VEINBERGS

* meiteņu mīlulis - DĀVIS DAUKSTS

* spēlējošais treneris - ENDIJS KLEISTROVS

 

Paldies visām komandām, skatītājiem un atbalstītājiem, ka nākat un izdzīvojst šo aizraujošo gada laiku kopā ar mums.

 

Tiekamies jau nākamgad Ghetto Floorball 10. jubilejas sezonā.

 

Superfinālu norisi līdzfinansē Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai veicinātu Rīgas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu komandu iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs. 

Paldies arī superfināla atbalstītājiem: Dzintars, Rīgas Brīvosta, Latvijas Valsts Meži, Maxima, Clean R, Latvijas Nafta, Mangaļi - Cido Group, Būvniecība ABC, Httpool, Riga Plaza, Nike, Lampa.lv, LFF, Bella, Credo, Sporta Komplekss 333, Graci musli, Skrīveru saldumi, Myfitness, CHILLI PIZZA (tiamo grupa), Florbola veikals "Sigulda", Latvijas Flrobola savienība, Rāmkalni, Nela Gems, LaLiga, Kristaps Porzinģis un Ghetto Pietura.