×

Jaunumi

Ghetto Football Round 5: Ģimeņu diena

Ghetto Football

Matīss Babris

28. jūlijs, 9:22

Ghetto Football Round 5 būs ļoti piesātināts ar aktivitātēm ģimenēm un skātītājiem, kā arī kaislībām futbola laukumos! Nāc piedalīties vai atbalstīt!

Trešdiena mums sniegs ne vienu vien saspringtu spēli uz mūsu Ghetto Football laukumiem! Tukuma posmā 20+ grupā ranga kopvērtējuma līderpozīciju no komandas TGK pārņēma komanda NRG, kas sevi šogad ir pieteikuši kā ļoti spēcīgu un sarežģītu pretinieku ikvienai komandai. Vai kāds spēs apturēt U19 grupas līderus TEN? U16 grupa ir visneprognozējamākā, jo piecos aizvadītajos posmos ir uzvarējušas 5 dažādas komandas! Vai kāda komanda turpinās šo tradīciju, vai arī kāda no piecām komandām izcīnīs pirmo vietu otro reizi? U14 grupā Grīziņkalnā Ghetto čaļi ir apturēti tikai vienreiz, to paveica komanda Fantomasi. Tukumā uzvarēja jauna komanda, ar nosaukumu Iepeldi. Bet vai vēl kāds spēs šo trešdien sastādīt konkurenci šīm komandām? U12 grupā savas līderpozīcijas ir atdevuši komanda Ventspils, šobrīd dalītā pirmā vieta ir komandām JDFS un Iecavnieki.

Paralēli visām vecuma grupām, notiks arī ģimeņu turnīrs, kurā aicinātas piedalīties visas aktīvās ģimenes! Dalība bez maksas!

Sadarbībā ar MAXIMA Latvija un putnu fabriku ĶEKAVA šo trešdien un ceturtdien notiks arī ģimeņu stafetes, kurās piedalīties var visas ģimenes. Būs iespēja piedalīties 3 dažādās stafetēs, kā arī būs citas aktivitātes un konkursi. Komandas sastāvs ir 4 cilvēki un 3 no tiem jābūt ar radniecīgām saitēm. Reģistrācijas anketa šeit.

Varēsim vērot "Būs Mērce LIVE" kopā ar Stepu un "Mērce Splash", kur tiks lietotas asās mērcītes.
Vakara gaitā uzstāsies mākslinieks Fiņķis 
Mēs esam sociāli atbildīga organizācija, tādēļ būs arī iespējams bezmaksas HIV tests, ko arī iesakām izmantot,

Un protams neaizmristam par ikdienas aktivitātem gan skatītājiem, gan spēlētājiem! Būs gan galda teniss, novuss, galda futbols, FIFA20 uz Playstation 4 un citas aktivitātes!

 

Tiekamies trešdien!