×

Jaunumi

Kas notiek ar "Ghetto Football Euro League 2020" ?

Ghetto Football

Elīna Kolna

29. jūnijs, 22:08

Lai arī pandēmija daudzus svarīgus notikumus ir nolikusi pie vietas, taču "Ghetto Football Euro League 2020" nav tik viegli apturama, tā notiks, un jau pavisam drīz. Ghetto Football savu ceļu uz Eiropu sāks šķērsot jau septembrī, jo pirmais pasākums tiek organizēts 5. septembrī Varšavā, Polijā.

Dzīvē nekas nav nemainīgs un viss mainās, pat tad, ja ir sastādīts plāns pēc kura vadāmies. "Ghetto Football Euro League 2020" sākotnēji tika plānota no 21. marta līdz 29. aprīlim, ar superfinālu 13. maijā Rīgā, taču kā daudzus, tā arī Ghetto Football komandas plānus mainīja pandēmijas iestāšanās, un sapnis par eirolīgu bija jānoliek mazliet malā. 

Laiks ir uzlabojies un situācija ar vīrusu daudzās valstīs ir mainījusies uz pozitīvo pusi, tāpēc Ghetto Football komanda ir gatava eirolīgas izaicinājumam un septembrī visa Eiropa redzēs, kāds ir mūsu Ghetto Football. 

Antons Semeņaks, kurš ir Ghetto Football līderis, uzskata, ka "Ghetto Football Eirolīga ir viens no lielajiem soļiem ielu futbola kustību apvienošanai kā arī pieredzes apmaiņa starp organizatoriem. Piedaloties katrā turnīrā komandas pelna ranga punktus, kas ļaus labākajām komandām piedalīties Eirolīgas Superfinālā Barselonā, kurš norisināsies 10. oktobrī. "

Atšķirībā no iepriekšējas reizes Eirolīgas atklāšana būs Ghetto Football superfināla laikā, kas norisnāsies 26. augustā, kad Grīziņkalnā satiksies labākās Latvijas un Eiropas komandas.

Eirolīgas katrā turnīrā varēs pieteikties ierobežots komandu skaits - 40, kā arī organizatori ir noteikuši ieteicamo vecumu, kas ir ne jaunāki par 16 gadiem, taču tam nav jābūt šķērslim, ja ir vēlme piedalīties. 

 

Šāda veida projekts ir izaicinājums Ghetto Games komandai, taču katrs izaicinājums mums liek iemācīties jaunas lietas un uzkāpt augstākās virsotnēs.

Vairāk informācijas meklē Ghetto Football sociālo tīklu kontos!