×

Jaunumi

"Man nebija sekotāju bāze, bet tagad man ir liela apņēmība X Faktorā" Viktors šarmē dāmas un pārsteidz skatītājus ar savu balsi

Spilgteņi

Sintija Leimane

15. novembris, 2021, 11:41

" Man "Ghetto Faktorā" veicās ne īpaši labi. Man nebija sekotāju bāzes un video kvalitāte bija slikta. Es noteikti varēju labāk, izveidot video, bet tobrīd man bija cits telefons," tā Viktors iesāk sarunu par nu jau jauno piedzīvoju citā muzikālajā šovā " X Faktors".

Nav šaubas, ka Viktors ir apbūris latviešu meitenes un pāršalcis Latvijas tikttok ar savu audio! Bet kas patisībā slēpjas aiz šī jaunā Latvijas talanta? Vai mums pašiem ir savs Harry Styles vai arī ne tuvu tam? Lasi zemāk interviju ar 16 gadus jauno mūziķi Viktoru Buntovski.

Viktor, šķiet daudzi nemaz nepamanīja Tavu dalību Ghetto Faktorā, jo paliki tikai pamatkārtas pieteikumos, kas Tavuprāt nogāja greizi?

" Man "Ghetto Faktorā" veicās ne īpaši labi. Man nebija sekotāju bāzes un video kvalitāte bija slikta. Es noteikti varēju labāk, izveidot video, bet tobrīd man bija cits telefons, līdz ar to man nebija ne video kvalitātes, ne audio kvalitātes, kā arī man nebija laba apgaismojuma (Ghetto Faktors notika attālināti).

Es tiku līdz 2.kārtai, iespējams, ka varēju tikt tālāk, taču man tobrīd nebija tik lielas apņēmības, kā šobrīd X Faktorā!"

 

Kā nonāci līdz lēmumam pieteikties X Faktorā? Uz ko cerēji, kad pieteicies?

"X Faktoram pieteicos, jo mani visu laiku kāds mudināja, lai dodos uz X Faktoru, lai pamēģinu, varbūt izdosies. Ņēmu vērā citu ieteikumus un devos uz X Faktora atlasi. Kad devos uz atlasi man bija vienalga- tikšu tālāk vai netikšu.

Es pat biju aizmirsis pasi mājās un tā jau bija zīme, ka varbūt labāk neiet. Uz neko lielu necerēju, bet, kad uzstājos, es sapratu, ka esmu pareizajā vietā, un cerēju, ka iegūšu četrus "jā". Un te nu es esmu - X Faktora finālsērijās!"

 

Neapšaubāmi esi iekarojis skatītāju sirdis.. Kas Tavuprāt tieši skatītājiem Tevī patīk?

" Manuprāt, skatītājus piesaista mani čirkainie mati. (smiekli) meitenes noteikti.. Skatītājus piesaista arī mana šķietami mierīgā un vienaldzīgā seja- atsauces uz manu seju varēja ļoti labi redzēt tiktokā .

Taču, es ļoti gribu cerēt, ka tas, kas skatītājus piesaista ir ne tikai mans izskats, bet galvenokārt mana balss, jo es tomēr piedalos mūzikas šovā."

 

Vai meitenes Tev jau ir sākušas sūtīt mīlas vēstules? Vai Tu atbildi?

" Meitenes raksta un tiešām ĻOTI DAUDZ RAKSTA. Neskatoties uz lielo ziņu skaitu, es cenšos atbildēt uz visām ziņām. Es, protams, priecājos, ka meitenes raksta un ļoti atbalsta, godīgi sakot, kurš čalis gan nepriecātos?! "

 

Nezinu vai esi ievērojis, bet daudzi Tevi komentāros salīdzina ar Harry Styles..

" Par komentāriem, ka esmu līdzīgs Harry Styles nevaru baigi izteikties. Protams, esmu laimīgs, ka mani salīdzina ar tik lielu zvaigzni, bet man liekas, ka līdzīgi ar Hariju esam tikai nedaudz, tieši balss ziņā, bet pēc izskata gan nē, es nesaskatu kaut ko kopīgu."

( Foto: no kreisās puses Viktors, no labās puses Harry Styles)

 

Kuri Tev liekas sīvākie pretinieki šovā? Kuri ir spēcīgi?

" Noteikti sīvākie pretinieki ir Grēta Grantiņa un Eduards Rediko, savu vokālo dotību dēļ, bet balsojumu ziņā, sīvākais pretinieks ir Diona, jo viņai ir liela un aktīva fanu bāze. Tomēr man šķiet, ka Grēta varētu uzvarēt šajā sezonā . To nospriedu jau kopš 1. kārtas un vēljoprojām tā uzskatu."

 

Un, ja neuzvarēs Grēta, bet Viktors, ko tad?

" Ja es uzvarēšu, es noteikti gribētu iesākt savu muzikālo karjeru, izlaist ja ne albumu, tad vairākus singlus, pamēģināt sevi un savas spējas mūzikas industrijā. No X Faktora es novēlu sev iegūt pieredzi, kura man palīdzēs turpmāk mūzikā un arī dzīvē, kā arī jaunus draugus un paziņas, ar kuriem mans mūzikas ceļš ietu vieglāk. No manis varēs sagaidīt priekšnesumus, es ļoti ceru, visiem patiks." 

 

X Faktors&Ghetto faktors dalībnieku sērijās priecājamies, ka varam iepazīstināt mūsu lasītājus ar jaunajiem mūzikas talantiem. Kuru šobrīd varam atbalstīt citā šovā - X Faktorā! Kuram arī Tu skatītāj, lasītāj vari sekot līdzi katru svētdienas vakaru TV3!