×

Jaunumi

Noslēdzies pirmais CS:GO turnīrs

#FORFUN

Elīna Kolna

15. maijs, 17:41

Pirmo reizi Ghetto Games pastāvēšanas vēsturē norisinājās CS:GO 5vs5 turnīrs, kurā piedalījās 64 komandas, noskaidrojot uzvarētāju 14. maija vakarā. Par pirmajiem CS:GO čempiņiem kļuva komanda “Team Medieval”, finālā uzvarot komandu “PremHeroes”. Uzvarētāji iegūst naudas balvu no lampa.lv 200 eiro apmērā.

Paralēli CS:GO turnīram norisinājās arī “Warzone”, kurā piedalījās 19 dalībnieki, savā starpā cīnoties par balvu no “Čiekurs”. 

 

Par savām emocijām un turnīra norisi komentēja komanda Team Medieval - “Mazliet pārsteidza lielā atsaucība uz turnīru un kuplais komandu skaits, kas tikai priecē. 

Pats turnīrs noteikti bija svarīgs gan komandas garam, gan katram spēlētājām individuāli, jo pierādījām, ka esam spēcīgi un eSportu uztveram nopietni. 

Dienu pirms grupas izspēles gan radās mazas izmaiņas komandas sastāvā, kas izraisīja nelielu iekšēju apjukumu, taču arī tas tika atrisnāts - pievienojās jauns spēles kapteinis un komandas treneris. 

Kā jau jebkurš turnīrs, arī šis nenorisinājas bez aizķeršanās un mazām intrigām. Bet spēles bija interesantas, spriedzes pilnas un baudāmas jebkuram līmeņa esporta cienītājam. To noteikti varēja manīt pēdējā spēles dienā, it īpaši finālā.

Esam noteikti gandarīti un sajūsmā par izcīnīto uzvaru. Ar nepacietību gaidām nākošos turnīrus.

Paldies Ghetto Games par izrādīto interesi eSportā!”

 

Komandā spēlēja un savas prasmes pierādījā: Sandis "ayriks" Rainskis , Roberts "Frip" Poļakovs , Mārtiņs "Labreenc" Labrencis, Martins "shadiy" Gūtmanis, Rojs "hollow" Granīts, komandas treneris  - Miks "Independent" Siliņš.

 

Nākamie turnīri jau pavisam drīz, seko informācijai mūsu sociālajos tīklos un @ghettoegames instagram kontā!

 

Rezultāti:

CS:GO

1. VIETA - Team Medieval

2. VIETA - PremHeroes

3. VIETA -  -fIELD9-

 

• NUKE - 19:16 (Medieval)

• MIRAGE - 22:19 (PremHeroes)

• TRAIN - 16:6 (Medieval)

 

• OVERPASS - 16:12 (Veneboys)

• DUST2 - 16:5 (-fIELD9-)

• NUKE - 19:15 (-fIELD9-)

 

WARZONE

1. VIETA - Norberts Buzijans

2. VIETA - Sandis Buks

3. VIETA - Roberts Žubulis