×

Jaunumi

Pirmo titulu uz Grīziņkalna asfalta 20+ grupā izcīna NRG! Ģimeņu kopvērtējuma čempioni - Ozoliņi un Silgalu spēks!

Ghetto Football

Matīss Babris

31. jūlijs, 15:15

Ghetto Football 2020.gada sezonas 5.posms bija veltīts ģimenēm. 29.jūlijā Grīziņkalnā piedalījās 135 komandas Ghetto Football 3v3 ielu futbolā. Pateicamies arī katrai no 16 ģimenēm, kas piedalījās ĢIMEŅU DIENAS pasākumā.

20+ vecuma grupā pirmo reizi vēsturē uzvarēja gados jaunā komanda NRG - Andžejs Mickevičs, Edgars Uzoliņš, Ņikita Pavlovs, Aleksandrs Jakubovskis. Dažas minūtes pirms pusnakts finālā NRG apspēlēja LOKALISE komandu. Trešo vietu ieguva NIKE STRIKE, kas bullīšos apspēlēja AAAA čaļus, kuri aizvadīja primo turnīru šogad. Interesanti, ka starp 20+ vecuma grupas turnīra medaļniekiem tikai daži ir sasnieguši 20 gadu robežu. Kas nozīmē, ka jaunā paaudze ne tikai var konkurēt ar jau stabilām Ghetto Football komandām, kuras spēlē jau gadiem Grīziņkalnā, bet arī apspēlt un katrā posmā cīnīties par augstākajām vietām.

U19 turnīrā uzvarēja Amatieri U19 komanda, kura piedalījās šogad pirmo reizi - Artjoms Troickis, Romans Repins, Artūrs Grabčaks. Varam uzteikt komandu NIKE STRIKE, kas cīnījās gan U19, gan arī 20+ turnīros, attiecīgi 2.vieta U19 un 3.vieta 20+. Trešo vietu izcīnīja ranga līderi TEN.

Jauniešos U16 ar čempiontitulu var apsveikt CTRL, finālā apspēlējot ODNA VIRTUŠKA I TI PODUŠKA puišus, kas zaudēja otrajā finālā pēc kārtas Grīziņkalnā. 3.vieta komandai SKIERS.
U14 grupā uzvarēja komanda FANTOMASI, kuriem šī bija otrā uzvara Grīziņā šajā sezonā.
U12 čempioni - VENTSPILS, kas katru posmu mēģina parādīt rīdziniekiem, ko jaunu iemācījušies iepriekšējā nedēļā Latvijas Rietumu pilsētā.

ĢIMEŅU DIENA - piedalījās 16 aktīvākās ģimenes 2 vecuma grupās (OPEN un ģimenes ar bērnu līdz 12 gadu vecumam). Ģimenes piedalījās dažāda veida aktivitātēs un stafetēs, par ko varam pateikties arī @maxima.lv un @kekavalv. Paralēli stafetēm notika arī ielu futbola turnīrs starp ģimeņu pārstāvjiem. Stiprākie uz laukuma izrādījās Terentjevu ģimene. Liels paldies visām ģimenēm, kuras brauca uz Grīziņu no tuvākas un tālākas apkārtnes!