×

Jaunumi

“Tu pats esi atbildīgs par sevi “ - Jānis Kozlovskis

Ghetto Floorball

Kristiāna Biezuma

27. jūlijs, 19:27

Ghetto turnīri bez #MC pavēlniekiem nav netuvu tik interesanti. Šosezon mūsu komandai ir pievienojies Jānis Kozlovskis, kurš apvieno savus spēkus kopā ar Lauri Zalānu, lai novadītu katru posmu ar īpašu mīlestību. Laiks ieapzīties ar Jāni tuvāk un noskaidrot, kādas viņam ir attiecības ar florbolu.

Jānis spēj ne tikai novadīt superīgus pasākumus, bet arī saglabāt savu dzīvi tikpat aizraujošu un atrast to, ko viņš patiešām mīl. Viena no šīm lietām ir FLORBOLS. Ja vēlies uzzināt, kā Jāni dzīve atkal uzveda uz florbola jeb tieši uz Ghetto Floorball ceļa, lasi interviju zemāk.

 

Kādas ir tavas attiecības ar florbolu?

 

Agrāk, kad mācījos pamatskolā un vidusskolā, es viennozīmīgi biju precējies ar florbolu man bija pat seši treniņi nedēļā tam klāt vēl mači nogalēs. Spēlēju Carnikavā, Ādažos un kad jau biju pastiepies vecumā arī trenējos FK Rīgas sastāvā, taču pie spēlēšanas tā arī netiku, jo nopietnāk bija sākusies mana DJ un improvizatora karjera, un es vairs varēju apmeklēt tikai vienu no trim virslīgas treniņiem nedēļā, kas, protams, ir par maz, lai spēlētu nopietnā līmenī. Sapratu, ka man jāizvēlas vai nu florbols vai radošās izpausmes, tad tā arī izvēlējos radošo, florbolu paturot hobija līmenī spēlējot Rīgas čempī (RAČF – Rīgas Atklātais Čempionāts Florbolā), Carnikavas sastāvā. 

 

Kā sezona līdz šim kā vadītājam pie mc?

 

Man pašam baigi patīk. Kad man piedāvāja vadīt Ghetto Florbolu, es ilgi nedomāju un piekritu. Prieks satikt visus vecos cīņu biedrus un prieks iepazīt jaunus draugus. Arī esmu pozitīvi pārsteigts par pašu Ghetto Games komandu, es nezināju, ka ir iesaistīti tik daudz tik jauni cilvēki, kas spēj strādāt tik augstā, savāktā un profesionālā līmenī #respect. 

 

Kas ir tas kāpēc, tavuprāt, jaunieši nāk uz florbolu?

 

Lai satiktu mani... ba dum tss. Viennozīmīgi tas cik forša atmosfēra ir Ghetiņā. Kaut kas ir šajā visā, kas ļoti vilina, es arī agrāk daudz piedalījos Ghetto Florbola turnīros. Es domāju, tas, ka tu pats esi tiesnesis, neviens tevi nemāca, bet tu pats esi atbildīgs par sevi. Un, protams, daudz meitenes tribīnēs. 

 

Zināms, ka esi improvizācijas teātrī. Cik bieži sanāk improvizēt Ghetto Floorball turnīros?

 

VISU LAIKU! Es teiktu vienīgā reize, kad es neimprovizēju ir noteikumu izklāsts, bet pat noteikumiem es iedodu savu odziņu, lai tos būtu interesantāk klausīties. Katrs turnīrs ir pilnīgi citādāks, un nav tik daudz lietu, kurām patiesībā varētu sagatavoties iepriekš – izdomāt konkursu, kas būs pauzes mirklī un video intervijām jautājumus, viss pārējais ir freestylo. 

 

Kas ir tavuprāt atziņa ko paņemsi līdz no šīs vasaras?

 

Šo jautājumu man vajadzēs uzdot arī pēc vasaras, lai redzētu vai atbildes sakrīt, taču šobrīd es teikšu... Ir daudz foršu, nepatīk šis vārds, bet – jauniešu. Rēcīgi, izdomu bagāti, strādīgi, piedūrīgi, tādus prikiti iedvesmo, ne tikai pacensties priekš pasākuma, bet vispār priecē par Latviju kopumā, ka aug sakarīgi cilvēki, kas savu laiku izvēlas ieguldīt kaut kur jēdzīgā nevis to vienkārši nobumbulē, tas ir gan par komandu, gan par spēlētājiem.

Es zinu, ka es iemācīšos daudz no Ghetto Florbola vadīšanas, jo šis kumeļš ir tikai viens un  kā to jāt ir jāprot, nevar zināt kā kurā nedēļā tas uzvedīsies, vai tas būs rāms, vai izdomās spārdīties un kost, un tās reizes ir tieši tās, kuras norūda.

 

 

Paldies Jānim par atbildēm un tiekamies jau 28. jūlijā 4. Ghetto Floorball posmā.