×

Kalendārs

5. marts, 2019

Ghetto filmas "No Ghetto uz Olimpiādi" prezentācija

Viena no vērienīgākajām ielu basketbola kustībām pasaulē "Ghetto Basket" desmit gadu laikā ir izaudzinājusi jaunu spēlētāju paaudzi, kura ir ceļā uz 2020. gada Olimpiskajām spēlēm Tokijā, pietam ar reālu iespēju izcīnīt par Olimpisko zeltu.

Ā 

Ā 

Ā 

Å obrÄ«d 3. spēcÄ«gākā 3x3 basketbola komanda pasaulē, ā€œRÄ«ga Ghetto Basketā€, ko 2017. gadā izveidoja komandas menedžeris Jānis Āre un ā€œGhetto Basketā€ lÄ«deris Raimonds Elbakjans, ir izcÄ«nÄ«jusi 2017. gada Eiropas čempionu titulu, 2018. gadā ieguvusi sudraba medaļu EČ, kā arÄ« regulāri FIBA pasaules kausu tÅ«rēs spēlē finālos, liekot nervozēt visām spēcÄ«gākajām pasaules komandām.
ā€œRÄ«ga Ghetto Basketā€ kodols: Agnis Čavars, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis un Edgars KrÅ«miņŔ Å”odien ir 3x3 basketbola zvaigznes pasaules mērogā, par spÄ«ti tam, ka pirms pāris gadiem katrs no viņiem tika norakstÄ«ts kā nederÄ«gs. ā€œViņi ir atgriezuÅ”ies no miruÅ”ajiemā€ saka R. Elbakjans.
Å Ä« gada ā€œGhetto Gamesā€ filma stāsta par pārdzÄ«vojumiem, pārbaudÄ«jumiem, komandas saliedētÄ«bu un ielu rÅ«dÄ«jumu desmit gadu laikā, kas radÄ«jis platformu jaunai un daudzsoloÅ”ai Olimpisko sportistu paaudzei.Ā Ā  Ā 


Foto no filmas "No Ghetto uz Olimpiādi" prezentācijas

  • Ghetto Basket

Lasīt vairāk

Fotogrāfs Alex PuŔkins to darā ātri!
LÅ«k arÄ« galerija no Ŕīvakara pasākuma.Ā 

Biļetes: Forum Cinemas

ā€œGhetto Gamesā€ filmas pirmizrādē 5. martā tikÅ”anās ar 3x3 izlasi

  • Ghetto Basket
ā€œGhetto Gamesā€ jaunās dokumentālās filmas ā€œNo Ghetto lÄ«dz Olimpiādeiā€ pirmizrādē 5. martā ā€œKino Citadeleā€ pl.20.00 bÅ«s iespēja tikties ar filmas galvenajiem varoņiem - Latvijas izlases spēlētājiem Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani, Agni Čavaru un Edgaru KrÅ«miņu.

Lasīt vairāk

Dokumentālās filmas pamatā ir ne tikai stāsts par vienu no jaunā olimpiskā sporta veida 3x3 basketbola pasaules labākajām komandām ā€“ ā€œGhetto Basketā€ un Latvijas izlases spēlētājiem, bet arÄ« par ā€œGhetto Basketā€ desmit gadu attÄ«stÄ«bu. Å o desmit gadu laikā ir izaugusi jauna spēlētāju paaudze, kuras labākie pārstāvji paÅ”reiz ir ceļā uz 3x3 basketbola vēsturisko notikumu ā€“ sporta veida debiju 2020. gada Tokijas Olimpiskajās spēlēs. Turklāt mērÄ·is ir ne tikai dalÄ«ba Olimpiskajās spēlēs, bet arÄ« cīņa par medaļām!

Latvijas kvartets ir 2017. gada Eiropas kausa Ä«paÅ”nieki, 2018. gada Eiropas vicečempioni un 2018. gada Pasaules kausa 5. vietas ieguvēji, kā arÄ« FIBA 3x3 basketbola Pasaules tÅ«res finālisti. Pasaules labāko klubu komandu rangā ā€œGhetto Basketā€ ieņem 3. vietu.

Å Ä« gada ā€œGhetto TVā€ filma stāsta par pārdzÄ«vojumiem, pārbaudÄ«jumiem, komandas saliedētÄ«bu un ielu rÅ«dÄ«jumu desmit gadu laikā, kas radÄ«jis platformu jaunai un daudzsoloÅ”ai olimpieÅ”u paaudzei.

Filmas autori un to varoņi meklēja atbildes uz jautājumiem - vai viņiem pietiks spēka, vai viņi spēs stāvēt pretÄ« ne tikai pasaulē labākajiem spēlētājiem laukumā, bet saviem dēmoniem un valsts birokrātijai, kad saskaries ar Å”o daudzgalvaino pÅ«Ä·i, kuram cērt nost galvas, bet tās ataug kā sēnes pēc lietus. VienÄ«gais lÄ«dzeklis, kas ļauj pārvarēt visas grÅ«tÄ«bas, ir neiedomājama mÄ«lestÄ«ba pret basketbolu. Å Ä« mÄ«lestÄ«ba ir gan kaislÄ«ba, gan ā€œibumetÄ«nsā€ savām problēmām, gan nāvējoÅ”s zobens, kas cērt pretinieku galvas.

ā€œGhetto Gamesā€ dokumentālās filmas "No Ghetto lÄ«dz Olimpiādei" pirmizrāde notiks 5. martā kinoteātrÄ« ā€œKino Citadele": https://www.forumcinemas.lv/event/302633/title/no_ghetto_uz_olimpiādi/

Filmas izrādes Latvijā no 26. marta.

Dokumentālās filmas ā€œNo Ghetto lÄ«dz Olimpiādeiā€ treileris: https://www.youtube.com/watch?v=nURarz5yqnQ

Vairāk: https://www.ghetto.lv/lv/filma/par-filmu/

Pirmizrāde filmai "No Ghetto uz Olimpiādi"