×

Kalendārs

20. jūlijs, 2019

Ghetto Football Smiltene

2019. gada Ghetto Football izbraukuma posms Smiltenē. Paralēli ielu futbola turnīram, būs iespējams spēlēt FIFA 19, piedalīties Panna turnīrā, uzspēlēt galda futbolu un izmēģināt citas futbola atrakcijas!

13:00 U12/U14/U16/17+ reģistrācija

14:00 U12/U14/U16/17+ turnīra sākums

 

Informācija:

➖ Cilvēku skaits komandā - 3+1

➖ Spēles laiks - 6 minūtes

➖ Garantētas vismaz 5 spēles turnīrā

➖ Vēlies iepazīt nolikumu un noteikumus sīkāk? Spied šeit

 

? Dalības maksa:

- U12 (2007. gadā dzimušie un jaunāki) - 10 EUR no komandas

- U14 (2005. gadā dzimušie un jaunāki) - 10 EUR no komandas

- U16 (2003. gadā dzimušie un jaunāki) - 10 EUR no komandas

- 17+ (bez vecuma ierobežojuma) - 15 EUR no komandas

- Licence - 3 EUR (jāiegādājas vienreiz, der visai sezonai un visiem sporta veidiem, ietver vairākas atlaides)

 

? Skatītājiem:

Ieeja - bez maksas

Galvenie noteikumi:
- Spēles notiek ievērojot godīgas cīņas, savstarpējās cieņas un FIFA spēles pamatprincipus;
- Spēles laukums - 15x10 m ar apmalēm;
- Spēles laiks - 6 minūtes;
- Komandas spēlē 3 pret 3, maksimālais cilvēku skaits vienā turnīrā, vienā komandā - 4 cilvēki;
- Spēle notiek bez vārtsargiem, bet vārtus aizsargāt var jebkurš no spēlētājiem. Pieskarties ar rokām pie bumbas spēlēs laikā ir aizliegts;
- Spēles notiek bez tiesnešiem un strīdīgu situāciju gadījumā lēmumus pieņem turnīra organizatori;
- Spēles notiek vienlaicīgi uz 10 laukumiem;
- Laukums ir sadalīts divās daļās un gūt vārtus atļauts tikai no pretinieka laukuma puses;
- Atklāts sitiens pretiniekam nozīmē mūža diskvalifikāciju no Ghetto Games organizētajiem pasākumiem;
- Lai spēlētu SUPERFINĀLĀ, spēlētājam jānospēlē komandā vismaz 3 turnīros;
- Neievērojot Grīziņkalna Sporta kompleksa kārtības noteikumus, komanda var tikt diskvalificēta no turnīra.

 

Vairāk informācijas: https://www.ghetto.lv/lv/turniri/football/jaunumi/


“Ghetto Football” Smiltenē ar 49 komandām

  • Ghetto Football
“Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā sestdien, 20. jūlijā Smiltenē sporta un atpūtas kompleksā “Teperis” notikušajās trīs pret trīs futbola sacensībās par uzvarētājiem 17+ grupā kļuva “TGK” pārstāvji, apsteidzot “Who is Yanka” un “NRG”.

Lasīt vairāk

“TGK” komanda, kuru šoreiz pārstāvēja Maksims Kuršs, Matīss Babris, Artjoms Kurazovs un Andrejs Burenkovs, uzvarēja jau trešajā “Ghetto Football” turnīrā pēc kārtas. Šis kvartets triumfēja gan 13. jūlijā “Ghetto Games” festivālā Ventspilī, gan tradicionālajā trešdienas vakara turnīrā 17. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā. Kopumā “TGK” šī bija sestā uzvara šīs vasaras laikā, kas ļāva nostiprināties “Ghetto Football” ranga kopvērtējuma vadībā.

Arī U16 grupā Smiltenē uzvarēja “Ghetto Football” sezonas panākumiem bagātākā komanda “Nike Strike” - Arturs Krancmanis, Rainers Mūrnieks, Vadims Dmitrijevs, Olivers Freimanis. “Nike Strike” finālā pārspēja “Sorry reklāma”, bet 3. vietu ieguva “Lietpratēji”. U14 grupā labākie bija “Nesagāja”, bet U12 grupā triumfēja lokālā komanda “Smiltenes apkopēji”.

Smiltenes turnīrā visās vecuma grupās bija iespēja krāt sezonas kopvērtējuma punktus, lai izcīnītu ceļazīmi uz 28. augusta superfināliem Grīziņkalnā. 17+ grupas čempionvienība saņems apmaksātu braucienu uz Spāniju, lai klātienē vērotu par “El Clasico” dēvēto maču starp šīs valsts grandiem – “Real Madrid” un “Barcelona”. 17+ grupas sezonas ranga uzvarētāji, pateicoties sadarbībai ar Latvijas Futbola federāciju, kopā ar Latvijas valstsvienību šā gada rudenī dosies uz izbraukuma spēli Izraēlā vai Austrijā. Savukārt U16 grupas superfināla uzvarētāji 2020. gadā dosies uz Eiropas čempionātu futbolā.

“Ghetto Football” nākamais turnīrs notiks trešdien, 24. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā.

20. jūlija Smiltenes “Ghetto Football” laureāti:

17+ grupas A “Play-off”

1. “TGK” (Maksims Kuršs, Matīss Babris, Artjoms Kurazovs, Andrejs Burenkovs);

2. “Who is Yanka” (Aleksandrs Puškins, Aleksejs Andrejevs, Aleksandrs Jurkovs);

3. “NRG” (Vadims Dmitrijevs, Andzejs Mickevics, Andrejs Kvīns, Toms Šteinbergs).

17+ grupas B “Play-off”

1. “LDV” (Inars Juška, Uģis Meiers, Ričards Strods);

2. “SK Spāks” (Dairis Rubulis, Kaspars Miezis, Jānis Antāns, Raivis Silickis);

3. “Trippin’ Around” (Renārs Selickis, Uģis Ritvars Ļūļaks, Ritvaldis Ancāns, Deniss Olands).

U16 grupa

1. “Nike Strike” (Arturs Krancmanis, Rainers Mūrnieks, Vadims Dmitrijevs, Olivers Freimanis);

2. “Sorry reklāma” (Dāvis Pētersons, Krists Korulis, Haralds Kalniņš, Bruts Georgs Sniķeris);

3. “Lietpratēji” (Kārlis Pirktiņš, Reinis Silavs, Artūrs Ozoliņš, Artis Ķempelis).

U14 grupa

1. “Nesagāja” (Kaspars Barkāns, Miks Būmanis, Milans Brahmanis, Daniels Geidāns);

2. “Valmieras štangas” (Martins Eduards Rusmanis, Ioanns Fjodorovs, Martins Bokta);

3. “Papa Petrovs” (Ritvars Berzins, Endijs Ābols-Siņakovs, Kristiāns Petrovs).

U12 grupa

1. “Smiltenes apkopēji” (Rinalds Freilihs, Tomass Rubņikovičs, Emīls Dūmiņš);

2. “Kliņģer Tīģeri” (Mārcis Upīts, Rems Dzeguze, Aleksandrs Zahars);

3. “Ghetto Priekuļi” (Alekss Tkašenko, Rauls Jānelsiņš, Hugo Beķeris).

Ghetto Football Smiltene 2019