×

Kalendārs

21. marts

Ghetto Football Euro League 2020 / Stop #1 Barcelona

LV

Nāc vai brauc atbalstīt labākās ielu futbola komandas Ghetto Football Euro League 2020 pirmajā turnīrā, Barselonā !

Viena no lielākajām ielu futbola un kultūras organizācijām "Ghetto Football" no Latvijas ar deviņām partnervalstīm rīko pirmo ielu futbola Eirolīgas tūri. Atklāšanas turnīrs notiks 21.martā Barselonā, bet labākās komandas finālā tiksies 13.maijā, Rīgā - Grīziņkalnā. 13.maijā notiks arī sezonas atklāšanas pasākums - Ghetto Games 12. sezonai!

Galvenie noteikumi:

- Spēles notiek uz 4 laukumiem (15x10m)
- Nav vārtsarga
- Spēlētāju skaits: 3+1 (3-4 spēlētāji vienā komandā)
- Neierobežots spēlētāju nomaiņu skaits
- Spēles garums: 6 minūtes
- Bumba ar zemu atlēkšanas augstumu
- Sākumā ir apakšgrupas spēlēs, pēc kurām notiek izslēgšanas turnīrs
- Visi var piedalīties, nav ierobežojumu

Vairāk informācijas meklē: www.ghettofootball.com

Organizatoru kontakti:

Street Football x Barcelona
https://www.instagram.com/footballxbcn/
gab.valarezo@gmail.com

Ghetto Football
https://www.instagram.com/ghettofootball/
semenaks@gmail.com

#erasmussport #streetfootball #ghettofootball #GFEL2020

_____________________________________________________

ENG

Take part in street football 3v3 tournament in Barcelona and win a ticket to Euro League finals in Riga!

"Street Football x Barcelona" and one of the biggest street football and culture organizations ''Ghetto Football'' from Latvia with the participation of nine other partner countries are organizing the first street football Euro League tour.

The opening tournament will take place on March 21st in Barcelona with finals in Riga on May 13th.

General rules:

- Games are played on 4 courts (15x10m)
- No goalkeeper
- Format: 3+1 (3-4 players in one team)
- Unlimited substitutions
- Game lenght: 6minutes
- Low bounce ball
- Tournament style: group matches followed by playoffs
- Age group: 16+
- Everyone can play, no limits
 

For more information: www.ghettofootball.com


Organization contacts:

Street Football x Barcelona
https://www.instagram.com/footballxbcn/
gab.valarezo@gmail.com

Ghetto Football
https://www.instagram.com/ghettofootball/
semenaks@gmail.com

#erasmussport #streetfootball #ghettofootball #GFEL2020


Atvērta reģistrācija pirmajam “Ghetto Football” organizētajam Eirolīgas posmam Barselonā

  • Ghetto Football
Šodien, 21. februārī, ir atvērusies reģistrācija pirmajam ielu futbola Eirolīgas turnīram Barselonā 21. martā, ko organizē viena no Eiropas lielākajām sporta un kultūras organizācijām “Ghetto Football” sadarbība ar vēl desmit valstu partneru līdzdalību. Reģistrācija visiem Eiropas tūres “Grand Prix” turnīriem atvērsies mēnesi pirms posma, bet aizvērsies 24 stundas pirms tā sākuma.

Piereģistrēties turnīram var vietnē www.ghettofootball.com

Lasīt vairāk

Projekta galvenais mērķis ir dažādu sabiedrības grupu sociālā iekļaušana caur sportu, radot ielu futbola kustību Eiropā. Tāpēc turnīri norisināsies Eiropas pilsētu ne tik sakoptos jeb “ghetto” rajonos. 


Pirmo reizi vēsturē organizētā ielu futbola Eirolīgas tūre “Ghetto Football: Euro League 2020” sastāvēs no desmit 3v3 “Grand Prix” turnīra posmiem un viena superfināla 11 dažādās valstīs. Tūre sāksies 21. martā, bet noslēgsies 13. maijā. Pirmais posms dos startu vēsturiskajam ielu kultūras, futbola turnīram jau pēc mēneša Barselonā sadarbībā ar “Street Football x Barcelona”. 


Katalonijā notiekošais turnīrs, tāpat kā desmit pārējie, būs starptautiski pārstāvēts. Tam reģistrējušās jau piecu dažādu valstu komandas: “Streetkings.eu” no Nīderlandes, “Panna Match BLN” no Vācijas, “Pannahouse” no Dānijas, TGK no Latvijas un, protams, vairākas Spānijas vienības. “Ghetto Football” aicina pieteikties vēl citus interesentus. Dažādās nacionalitātes turnīru padarīs īpaši aizraujošu, kā arī būs iespēja redzēt vairākus spilgtus ielu futbola spēlētājus to spozmē.


Gabriel Valarezo, “Street Football x Barcelona” kustības līderis par jauno projektu “Par Ghetto Games uzzināju neilgu laiku atpakaļ un mans pirmais iespaids bija: "WOW, šis ir iespaidīgi"! Liktenis ir visai neparedzams, un tikai pāris mēnešus pēc tam, kad mūsu komanda spēlēja pret Latviju Itālijā, mēs kļuvām par draugiem. Godīgi, nekad nebūtu iedomājies, ka pat pēc viena gada kopā veidosim lielāko ielu futbola pasākumu, kāds jebkad ir bijis visā pasaulē! Esmu pārsteigts par to, ko futbols ir spējīgs radīt, vienojot cilvēkus un pat valstis vien ar bumbas spēku. Es jūtos ļoti pagodināts pārstāvēt Spāniju šajā lielajā projektā. Barselona -Pirmā pieturvieta!


Katrai no projektā iesaistītajām valstīm ir iespēja sūtīt trīs komandas uz trim dažādiem Eiropas valstu turnīriem, lai katrs “Ghetto Football Euroleague 2020” posms būtu starptautiski pārstāvēts. Katrā turnīrā komandas krāj reitinga punktus. Turklāt spēles notiks bez tiesnešiem, tāpēc turnīra sauklis ir - «Game without judges, life without judges». 
 
Eirolīgas superfināls norisināsies 13. maijā Rīgā, līdz ar “Ghetto Games” 12. sezonas atklāšanu, kur 24 labākās Eiropas ielu futbola zēnu komandas un 12 meiteņu komandas sacentīsies par uzvaru visā līgā. 


Zēnu komandas finālturnīram kvalificējas pēc principa: desmit katra “Grand Prix” posma uzvarētāji, 12 reitinga labākās komandas un divas “wild card” ieguvušās Latvijas komandas. Meiteņu vienības katras valsts organizācija atlasa pēc saviem ieskatiem. Plašāk ar noteikumiem iespējams iepazīties “ghettofootball.com” mājaslapā, precīzāk: https://www.ghettogames.com/data/files/ghetto-football-euro-league-2020-rules.pdf
Informācijas ieguvei un aktualitāšu uzziņai iespējams izmantot ne tikai mājaslapu, bet arī sekojot @ghettofootball sociālā tīmekļa vietnēs “Instagram” un “Facebook”. 
 
Jau 28. februārī atvērsies reģistrācija nākamajam “Grand Prix” turnīram.

Posmi notiks:
28. martā Milāna, Itālija 
1. aprīlī Džakova, Horvātija 
4. aprīlī Budapešta, Ungārija 
11. aprīlī Prāga, Čehija 
15. aprīlī Brisele, Beļģija 
18. aprīlī Amsterdama, Nīderlande 
22. aprīlī Kopenhāgena, Dānija 
25. aprīlī Berlīne, Vācija 
29. aprīlī Varšava, Polija 

 

 

 


Projekts tiek līdzfinansēts ar Eiropas Savienības programmas “Erasmus+: Sports” programmas finansiālo atbalstu (līguma numurs: 613248-EPP-1-2019-1-LV-SPO-SNCESE). Par projekta saturu pilnībā ir atbildīgi tās autori un neatspoguļo Eiropas Komisijas un Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūras oficiālo viedokli.