×

Kalendārs

25. jūlijs

Ghetto Football TUKUMS

Ghetto Football brauc uz Tukumu!

Vecuma grupas: U12, U14, U16, U19, 20+

Plašāka informācija par turnīru un pasākumu sekos. Ghetto Football pasākumos tiks ievēroti visi MK drošības noteikumi, kas ierobežo Covid-19 izplatību.

Galvenie noteikumi:


- Spēles notiek ievērojot godīgas cīņas, savstarpējās cieņas un FIFA spēles pamatprincipus;
- Spēles laukums - 15x10 m ar apmalēm;
- Spēles laiks - 6 minūtes;
- Komandas spēlē 3 pret 3, maksimālais cilvēku skaits vienā turnīrā, vienā komandā - 4 cilvēki;
- Spēle notiek bez vārtsargiem, bet vārtus aizsargāt var jebkurš no spēlētājiem. Pieskarties ar rokām pie bumbas spēlēs laikā ir aizliegts;
- Spēles notiek bez tiesnešiem un strīdīgu situāciju gadījumā lēmumus pieņem turnīra organizatori.
- Spēles notiek vienlaicīgi uz 10 laukumiem.
- Laukums ir sadalīts divās daļās un gūt vārtus atļauts tikai no pretinieka laukuma puses.
- Atklāts sitiens pretiniekam nozīmē mūža diskvalifikāciju no Ghetto Games organizētajiem pasākumiem.
- Lai spēlētu SUPERFINĀLĀ, spēlētājam jānospēlē komandā vismaz 3 turnīros
- Neievērojot Grīziņkalna Sporta kompleksa kārtības, kā arī MK noteikumus, komanda var tikt diskvalificēta no turnīra.

 

Jautājumiem:
+371 26472061
ghetto.football@gmail.com


"Ghetto Football" 10. sezonas pirmais izbraukums 25. jūlijā uz Tukumu

  • Ghetto Football
“Ghetto Football” desmitās sezonas pirmais turnīrs ārpus Rīgas, Grīziņkalna notiks sestdien, 25. jūlijā Tukumā, kad būs iespēja ne tikai spēlēt ielu futbolu 3 pret 3 piecās vecumas grupās, krājot ranga punktus sezonas kopvērtējumā, bet arī pārbaudīt individuālo meistarību “Pannas” turnirā un izklaidēties dažādās ar futbolu saistītās atrakcijās. Turnīrs notiks ar Tukuma novada domes atbalstu.

Lasīt vairāk

"Ghetto Football" Tukuma posma norises vieta būs stāvlaukums pie Tukuma 3. pamatskolas sporta kompleksa, kas atrodas Pauzera ielā 7. Komandu reģistrācija no plkst 13:00, bet spēļu sākums plkst. 14:00. "Ghetto Football" turnīros var piedalīties ikviens interesents! "Ghetto Football" sacensības notiks 5 vecuma grupās - 20+, U19, U16, U14, U12. Paralēli notiks arī Panna turnīrs divās vecuma grupās - 16+ un U15.

Ghetto Football 3 pret 3 vecuma grupas:

20+ - bez vecuma ierobežojuma;

U19 - 2001.g.dz. un jaunāki;

U16 - 2004.g.dz. un jaunāki;

U14 - 2006.g.dz. un jaunāki;

U12 - 2008.g.dz. un jaunāki.

Panna turnīra vecuma grupas:

16+ - 2004.g.dz. un vecāki;

U15 - 2005.g.dz. un jaunāki.

Dalības maksa komandai 20+ un U19 grupā ir 15 eiro apmērā, bet pārējās vecuma grupās - 10 eiro. Tukuma komandām dalības maksa mazāka - attiecīgi desmit un seši eiro. Jaunas spēlētāja licences izveidošana vai iepriekšējā gada licences atjaunošana, kas derīga visiem Ghetto Games 2020. gada pasākumiem, maksā 3 eiro, bet dalībniekiem no Tukuma - 1 eiro. Piedalīšanās Pannas turnīrā ir bez maksas.

Neesam aizmirsuši arī par līdzjutējiem un skatītājiem, kam būs iespēja piedalīties atrakcijās ar futbola piegaršu - Foot darts, FIFA20 uz Playstation4, Panna, kā arī dažādi konkursi, ko organizēs pasākuma vadītāji Antons un Beiraks.

Tukuma TIC vadītājas Ingrīdas Smuškovas komentārs:

"Lai iekrāsotu šī gada vasaru, iepriecinātu pilsētas un novada iedzīvotājus un, protams, arī pilsētas viesus, Tukums šogad piedāvā kultūras, mākslas un aktīvās atpūtas brīvdabas pasākumu ciklu “Tiekamies Tukumā” (TT). Viens no pasākuma zīmoliem ir TT aktīvs, kas aicinās ikvienu – gan lielu un mazu, gan jaunu un vecu piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs. Viena no tādām jūlijā - Ghetto Football ielu futbola mači. Domājam, ka ar šīm sporta spēlēm jauniešiem būs iespēja ne vien piedalīties ielu futbola sacensībās, bet arī sajusties piederīgam Tukumam, lepoties ar saviem draugiem, satikt vienaudžus ar līdzīgām interesēm un iegūt jaunus draugus."

Video no pagājušā gada posma Tukumā:

Ghetto Football Tukumā / 16.06.2019

Ar lepnumu atskatāmies uz Ghetto Football pirmo šīs sezonas izbraukuma posmu Tukumā ! Tukumā tika sasniegts jauns izbraukuma posma rekords – turnīrā piedalījās 56 komandas ! Nākamais izbraukuma posms – 6. jūlijā Daugavpilī, tiekamies ?

Posted by Ghetto Football on Ceturtdiena, 2019. gada 27. jūnijs

Ghetto Football Tukumā 2019