×

Ghetto Floorball

Zvaigžņu mirdzēšana un ģimeņu spēks

Ghetto Floorball

Ghetto Floorball / Kristiāna Biezuma

9. augusts, 15:30

Kad noskaidrotas spožākās zvaigznes uz Grīziņkalna asfalta, laiks noskaidrot saliedētākās un sportiskākās ģimenes! Ņem līdzi savus radus un tiekamies jau otrdien, 10.augustā!

Šonedēļ, 7. posmā, mūs sagaida ĢIMEŅU DIENA

 

Kas tev jāzina:

Ģimeņu dienas sākums 18:00, būtu labi ierasties 15 min ātrāk. 

Ģimenēm būs savas sacensības - uzdevumi, stafetes, florbols 3vs3 (sava grupa).

Par katru uzdevumu, kuru izpildīsiet, varēs dabūt punktus.

Paralēli var piedalīties arī regulārajā turnīrā.

Dalība ģimenēm bez maksas. Reģistrējies ŠEIT !

 

Neaizmirsti pirmdien piestāt Grīziņā un pacīnīties par vietu 1vs1 Superfinālā

Sākam 18:00 U16 un 17+ grupās

 

 

KĀ MUMS GĀJA PAGĀJUŠAJĀ NEDĒĻĀ?

 

Kā jau katru pirmdienu, nedēļu iesākām ar 1vs1 ‘’KING OF ASPHALT/OXDOG’’. 

Tuvojoties Superfinālam 16. augustā, konkurence bija sīva!

 

U16 grupā meistarīgākie:

1.vieta - Sergejs Avotiņš

2. vieta – Artemijs Smirnovs

3. vieta – Ričards Tralmaks

 

17+ grupā:

1. vieta - Aksels Indrijaitis 

2. vieta – Roberts Villa

3. vieta – Rainers Grīslītis

 

Zvaigžņu dienas kulminācija bija ZVAIGŽŅU GRUPA, kas sastāvēja no pēc nejaušības principa sakomplektētām 8 komandām no 1. līgas un virslīgas spēlētājiem.

Šī gada zvaigžņu spēles laureāti un 400 eiro naudas balvas ieguvēji - komanda "JĀNIS"

 

Komandas ‘’JĀNIS" sastāvs🏆:

Kārlis Bucenieks

Endijs Umberts Barruss

Kristers Tiltiņš

Edgars Gremzs

 

Kopumā 6. posms bija notikumu, emociju un uzvaru bagāts!

 

U12🏆

1. Vieta - FK AMATIERI

Martins Teluškins, Kristers Širjajevs, Timurs Mališevs

2. Vieta - NEJŪTI SPRIEDZI

Roberts Ābele, Roberts Timma, Haralds Ābele

3. Vieta - ZIBENS MCQUEEN

Edgars Lormanis, Ernests Jansons, Jānis Veilands

 

U14🏆

1. Vieta - SAIES

Aldis Banders, Renārs Peipins, Adrians Spunde, Gustavs Geidāns

2. Vieta - CANDICE

Renārs Kovaļovs, Jānis Leja, Mārtiņš Smirnovs, Olivers Mūrnieks

3. Vieta - ČIEPU MAGNĒTI

Kārlis Flugins, Martins Klaucāns, Reinis Auziņš

 

U16🏆

1. Vieta - SKAISTUMS

Alekss Simanovičs, Valters Niedrājs, Markuss Sieradzkis, Emīls Heinrihsons

2. Vieta - IR KĀ IR

 Martins Brazovskis, Edgars Gremze, Reinis Melgailis

3. Vieta - AMATIERU BARS

Artemijs Smirnovs, Artūrs Kohs, Sergejs Avotiņš, Darels Uļjanskis

 

U19🏆

1. Vieta - SKAISTUMS

Alekss Simanovičs, Valters Niedrājs, Tomass Birstiņš, Emīls Heinrihsons

2. Vieta - PLOMBĪRIŅŠ

Martins Brazovskis, Kristofers Jurisons, Emīls Vaļuks, Matīss Grinbergs

 

Lady🏆

1. Vieta - WE BEST

Simona Grāpēna, Samanta Bērziņa, Laura Gaugere, Jūlija Rozīte

2. Vieta - TU ESI VASARA

Zane Darša, Danute Tinkuse, Elīna Sirmā, Marta Zameca

3. Vieta - VERI NAIS

Luīze Raseiceva, Betija Raseiceva, Anna Ankudīnova, Kate Meldere

 

20+🏆

1. Vieta - SUTINERU AVĒNIJA

Arnijs Kuratņiks, Atis Stepāns, Emīls Šūmanis, Ivo Balodis

2. Vieta - KOEFICIENTS 100

Dāvis Didrihsons, Kristers Tiltiņš, Edijs Sāvičs

3. Vieta - NETĪRIE

Ernests Ronis, Endijs Umberto Barruss, Ralfs Sirmelis, Reinis Melgailis

 

 Nesēdi mājās, nāc uz Ghetto Floorball un DARI!

Vairāk info meklē ghetto.lv mājaslapā

 

Projekts tiek līdzfinansēts Jaunatnes valsts programmas 2021.gada budžeta ietvaros