×

25.jūlijā notiks #BIKEFORFUN riteņbraukšanas diena

#FORFUN

Laura Dabare

14. jūlijs, 2020, 14:28

Ielu kultūras un sporta kustība Ghetto Games, sadarbībā ar Rīgas domi, turpina projektu #FORFUN un aicina ikvienu ikdienā rūpēties par savu fizisko kultūru, kā arī - 25.jūlijā doties kopīgā riteņbraucienā cauri Rīgai (bez maksas.)

Šobrīd kustībai #FORFUN pievienojušies 2953 Latvijas iedzīvotāju, un dalībnieku skaits katru dienu pieaug. 4. maija Brīvības skrējienā piedalījās 1500 dalībnieku no dažādām valstīm, kopā sasniedzot 15 000 km latiņu.

 

Kopīgais brauciena mērķis ir ne tikai popularizēt videi draudzīgu pārvietošanos, bet arī labi pavadīt laiku.

25. Jūlijā aicinām piedalīties ģimenes un draugu pulciņus, izvēloties savu maršrutu un distanci. 

Dalībnieki līdz 2020. gada 24. jūlijam plkst. 20:00 aicināti reģistrēties šeit:

ej.uz/bikeforfun⁣

 

Dalība riteņbraucienā ir bezmaksas, taču par attiecīgu samaksu iespējams savā īpašumā iegūt medaļu un zeķes par, ko attiecīgi ir jāveic maksājums.

- Medaļa + “Ghetto Pieturas” burgeris = 10 EUR

 - Medaļa + “Ghetto Pieturas” burgeris + Ghetto Games zeķes = 15 EUR


 

Riteņbrauciens tiek rīkots #ForFun projekta ietvaros, kurā piedalīties ir aicināts ikviens. Dalībniekiem visu jūliju vēl būs iespēja nodarboties ar trīs disciplīnām - skriešana, iešana un riteņbraukšana. Katru dienu sūtot savus rezultātus, savā starpā viens otru motivējot un sacenšoties, dalībnieki maina savus ikdienas paradumus, pievēršoties veselīgam dzīvesveidam.

Projekta mērķis ir  veicināt fiziskās kultūras attīstību Latvijā.

 

Organizē: Ghetto Games, sadarbībā ar Rīgas domi, Būvniecība ABC, Latvijas Nafta, Maxima, Omniva, Wolt, Isostar, Fazer, Pophouse, Ghetto Pietura

 

Aktivitātes tiek rīkotas ar Rīgas pilsētas pašvaldības atbalstu.