×

#bikeforfun brauciens attīsta vēlmi tiekties pēc jauniem sasniegumiem riteņbraukšanā

Grīziņkalns

Sintija Leimane / Mikus Podnieks

29. jūlijs, 2020, 16:05

Aizvadītajā #bikeforfun braucienā, kurā sasniegtais km skaits bija tuvu 3000 km, dalībnieki ar to nebeidz savu stāstu un izvirza vēl lielākus mērķus! Ambīcijas ir tā īpašība ko neviens no #forfun projekta dalībniekiem nenoliedz! Bez mērķiem, netiktu sasniegti rezulāti! Tieši tāpēc priecājamies par dalībniekiem, kuri nedēļām ejot uz priekšu, nu jau mērķus izvirza pašu spēkiem!

Katrs no dalībniekiem, individuāli sev varēja izvirzīt mērķi, cik daudz km vēlās nobraukt 25.jūlija braucienā! Kādam tie bija 10 km, citiem pāri 150 km! Tieši tāpat kā pēc skrējiena dalībnieki saprata, ka šis ir viņu "draivs", tāpēc ir gatavi izvirzīt paši savus izacinājumus, lai dotos vēl garākās distancēs.

Te vari iegūt iedvesmu no mūsu dalībniekiem, kuri dalās ar pieredzi kā sāka braukt ar riteni:

" Kā jau ikvienam bērnam man pirmā pieredze braukšanā bija ar trīsriteni, tad sekoja divritenis ar papildriteņiem un beidzot no 5 gadu vecuma sāku braukt ar divriteni, un tagad dzīve bez tā vairs nav iedomājama.

Ar iepriekš valstī izsludināto ārkārtas situāciju dažādas Ghetto Games aktivitātes man palīdz uzturēt sevi formā. Sāku ar EKO games ( tagad #forfun), kur man galvenais mērķis bija vismaz vienā posmā tikt TOP3, kā arī turpinot "Bike For Fun" ir iespēja sacensties gan ar citiem, gan pašai ar sevi uzstādot jaunus distances un ātruma rekordus."

- Iluta Zeltiņa

 


" Sāku braukt, jo tādā veidā pārvietoties ir ātri un veselīgi. Braucu jau vismaz 20 gadus un iesaku to darīt ikvienam, jo nav jādomā par nokļūšanu, sastrēgumiem, stāvvietām."

- Mārtiņš Veseris

 


 " Sāku braukt ar velosipēdu, kad tēvs man uzdāvināja riteni un nebija citas izvēles, kā iemācīties braukt. Braucu jau 11 gadus. Iemācīties braukt ar riteni ir kā iemācīties uzpūst burbuli no košļenes - lieta, ko nevar aizmirst, tiklīdz to pieproti. "

- Marta Mazure-Siliņa

 

 

"Sāku braukt, jo trenējos futbolā, un kopš iestājās karantīna, sapratu, ka  kaut kas bija jāsāk darīt.

Sāku jau Martā, bet par #forfun projektu uzzināju 31. maijā, (pirms tam nebiju soc. tīklu platformā instagram)tad,  uzreiz pieteicos. Pieteicos gan uz skriešanu, gan riteņbraukšanu.

Uzskatu sevi par neatlaidīgu, man patīk konkurence, tā mani motivē. Bet, ja runājam par motivāciju, tad noteikti milzīgs nopelns ir visai Ghetto Games komandai, jo bez Jums nebūtu tik nopietni to sācis darīt..

Ļoti motivēja tas, ka uzzināju, ka jaunākajam dalībniekam ir 3 gadi un vecākajam pāri 70, ja nemaldos. Ja viņi savos gados var un var nobraukt daudz (Kristers Kliesmets tuvu pie 300 km 3 gadi), tad jautājums vai es varu ir lieks.

Īpašs paldies Raimondam Elbakjanam, par video, storijiem, ko viņš publicē soc. tīklos - tas ļoti motivē."

- Arvis Puriņš

 

 

" Jau kopš bērnības patīk jauni piedzīvojumi, izaicinājumi un viss kas saistīts ar fiziskām aktivitātēm. Esmu izmēģinājusi savus spēkus visdažādākajos sporta veidos un šis Ghetto Games izaicinājums bija viens no mērķiem, kur gribu sevi pierādīt! 

Ja esi kādreiz skrējis sprintu, esi dabas draugs un tev patīk būt visur, kur vēlies, tad VELO ir izgudrots ne tikai man, bet arī tev, jo iepriekšminētās priekšrocības ir tieši raksturīgas velosipēdam. Braucot ar velo, esmu kļuvusi: veiklāka, enerģiskāka, laimīgāka un optimiskāka!!!


Tieši šādas sajūtas raksturo mani, kad atrodos uz ceļa un vadu savu krāsaino draugu. Pilsētā, es pat varu veiklāk nonākt galamērķī, kā ar auto, laukos es varu nokļūt mežā, pļavā, kur vien esmu iecerējusi. Braucot ar velo nepiesārņoju dabu un pati kļūstu veselīgāka, sportiskāka un laimīgāka.

Šis Ghetto Games izaicinājums bija kā jauns piedzīvojums izaicināt sevi un sasniegt jaunus rekordus, kas man arī izdevās, sasniegt savu līdz šim labāko rezultātu 130km vienā piegājienā! Kā arī pārējo dalībnieku rezultāti lika neapstāties un turpināt iesākto!"

- Sanita Pastare

 

 

Projekts noslēdzas jau šajā nedēļas nogalē, taču kopā ar dalībniekiem pirmo reizi tiksimies klātienē, lai apbalvotu dalībniekus, kuri sasnieguši attiecīgo līmeni saviem sasniegumiem! Tiekamies 6.augustā!

 

Aktivitātes tiek rīkotas ar Rīgas pilsētas pašvaldības atbalstu
⁣⁣

⁣⁣