×

#BIKEFORFUN kopā nobraucām 2356 km

#FORFUN

Elīna Kolna

27. jūlijs, 2020, 10:29

Šī nedēļas nogale mūs pārsteidza gan ar negaisa mākoņiem un stiprām lietus gāzēm, gan ar riteņbraukšanas dalībnieku rezultātiem. Dalībnieki lauza rekordus un pārvarēja savas robežas kopā nobraucot 2356,5 km.

#BIKEFORFUN pasākums tika rīkots, lai pievērstu sabiedrības uzmanību veselīgam dzīvesveidam un popularizētu videi draudzīgu pārvietošanās transportlīdzekli. 

25. jūlijā kā jau katra projekta #FORFUN pasākumā visi kopā, bet katrs atsevišķi, devāmies iepazīt Latvijas nostūrus un ciemos kopā ar riteni. 

Dalībnieki pārsteidza sevi, izvirzot maksimāli augstus rezultātus, kā piemēru, var minēt Ghetto Football fotogrāfu Aleksandru Puškinu, kurš sestdien uz Ghetto Football izbraukumu Tukumā brauca ar savu riteni, pierādot, ka nekas nav šķērslis, ja ir mērķis.

Savas robežas izdevās pārkāpt arī Matīsam Januševskim, kurš sestdien savā riteņbraukšanas kontā ieripināja 280 km.

Šādu stāstu no sestdienas ir daudz, tāpēc ikvienam vēl ir iespēja pieteikties #FORFUN projektā un ķert pozitīvas emocijas sportā!

 

Vairāk informācijas mūsu mājaslapā un sociālo tīklu kontos! 

 

Riteņbrauciens tiek rīkots #ForFun projekta ietvaros, kurā piedalīties ir aicināts ikviens. Dalībniekiem visu jūliju vēl būs iespēja nodarboties ar trīs disciplīnām - skriešana, iešana un riteņbraukšana. Katru dienu sūtot savus rezultātus, savā starpā viens otru motivējot un sacenšoties, dalībnieki maina savus ikdienas paradumus, pievēršoties veselīgam dzīvesveidam.

Projekta mērķis ir  veicināt fiziskās kultūras attīstību Latvijā. 

 

Aktivitātes tiek rīkotas ar Rīgas pilsētas pašvaldības atbalstu.