×

#FORFUN 1. sezonas noslēguma apbalvošana

#FORFUN

Elīna Kolna

4. augusts, 2020, 17:21

Galvenais ir piecelties un sākt darīt! Ar tādu domu pandēmijas laikā Ghetto Games uzsāka projektu, kas lika daudziem Latvijas iedzīvotājiem piecelties un darīt. #FORFUN projekta laikā tika nobraukti vairāk nekā 50216.99 km, noieti 41 236,1 km un noskrieti 23 682,49 km, ir pienācis laiks satikt šī projekta dalībniekus, tāpēc 6. augustā ir aicināti visi, kas jūtās piederīgi #FORFUN kustībai un mainīja savus ieradumus uz pozitīvo pusi.

Projekts #FORFUN nav tikai skriešana, braukšana ar riteni vai nostaigātie soļi, tā ir sevis pārvarēšana un robežu jaukšana. Cik bieži esam noslinkojuši un pateikuši sev, ka skriesim rīt vai parīt, jo šodien laikapstakļi nav draudzīgi, cik reizes esam pieķēruši sevi pie domas, ka labāk ir nedarīt nekā darīt. Ticiet, tāda doma mums katram vismaz reizi dienā ienākt prātā, jo būsim atklāti, slinkošana ir cilvēku dabā, bet, ja ir kāds kurš tevi motivē, tad darīt sāk kļūt pavisam vieglāk. 

 

Dalībnieki, galvenokārt, motivēja viens otru, speciāli izveidotās whatsapp grupiņās, katru dienu sākot no 11. aprīļa viņiem bija iepēja sūtīt savus rezultātus un dalīties savos ieteikumos kā pareizāk skriet, kādi maršruti pārgājieniem ir vislabākie un kā pārvarēt savus pirmos 10 km. Šāda motivēšana radīja kopības sajūtu, pat tajā laikā, kad bijām spiesti pavadīt laiku savās mājās, nesatiekot apkārtējos cilvēkus.

  

 

Projekta pirmā sezona ir noslēgusies, un laiks to atzīmēt un satikt savus motivātorus klātienē, tāpēc 6. augustā, visi #FORFUN projekta dalībnieki ir aicināti jau no plkst.19.00 tikties Grīziņkalna sporta kompleksā, kur 19.30 norisināsies svinīgais apbalvošanas pasākums, kura laikā tiks apbalvoti visi projekta dalībnieki, kas sasnieguši konkrēto līmeni.

 

Ar to nekas nebeidzas, aicinām ikvienu turpināt savā ikdienas steigā iekļaut kādu sportisku aktivitāti un būt kustībā!

 

Projekts tiek rīkots ar Rīgas domes atbalstu!

Paldies Ghetto Games, Fazer, Issostar, Wolt, Omniva, Pophouse, Stenders.