×

#FORFUN turpina būt aktīviem un celties, lai darītu

#FORFUN

Elīna Kolna

28. jūnijs, 2020, 13:02

Pandēmijas laikā radušais projekts #FORFUN aicina ikvienu pievērsties sportiskām aktivitātēm, kuras var darīt jebkurā vietā un laikā. Dalībniekiem ir iespēja piedalīties trīs sporta disciplīnās - skriešana, iešana un riteņbraukšana. Kopš projekta sākuma ir pagājuši divarpus mēneši, tāpēc ir laiks atskatītes, kas šajos mēnēos ir noticis un kādus rezultātus ir sasnieguši mūsu dalībnieki.

Iekšējais miers un laba pašsajūta ir sākums veselīgai dzīves uztverei, tāpēc vēl jo būtiskāk šajā neziņas pilnajā laikā ir pievērst uzmanību savai veselībai un iekšējam mieram, par to vislabāk var parūpēties sportiskas aktivitātes, kuras var veikt jebkurā vietā un laikā, neatkarīgi no ārējiem apstākļiem. 

#FORFUN projekts ir lieliska iespēja piecelties un darīt, nevis slinkot un čīkstēt. Galvenā vērtība ir darīt to prieka pēc, tāpēc organizatori neaicina dalībniekus sasniegt maksimāli augstus rezultātus nelielā laikaposmā, bet tieši otrādi, sasniegt augstus rezultātus vienmērīgā tempā un katru reizi mazliet paaugstinot sasniegumus, lai katra nākamā reize būtu vieglāka nekā tas varētu būt. 

 

Līdz šim projektā ir peidalījušies 2875 dalībnieki dažādās disciplīnās un lielākajos pasākumos, kuri tika rīkoti projekta laikā.

  • Kā pirmais lielākais attālinātais pasākums bija 4. maija "Brīvības skrējiens", kurā piedalījās 1505 dalībnieki no dažādām Latvijas un pasaules vietām. Savus kilometrus skrēja arī tautieši Austrālijā, Norvēģijā, Vācijā, Zviedrijā un daudzās citās vietās. Kopā noskrējām aptuveni 14 000 km.
  • Soli pa solim kopā, bet katrs atsevišķi 6. jūnijā devāmies #HIKEFORFUN pārgājienā, kurā vislielākās distnaces veica 42 km gājēji. Pārgājienā kopā piedalījās 408 dalībnieki dažādās vecuma grupās. 
  • Sākoties projektam bija jau skaidrs, ka skrējēji būs vairāk nekā citu disciplīnu veicēji, tāpēc nebija šaubu, ka 13. jūnija skrējiens "Es skrienu, lai ēstu" pulcēs daudz jaunu dalībnieku, kuri vēlēsies sevi izaicināt pārkāpt pāri slinkumam un doties enerģiskā skrējienā. Kopējais dalībnieku skaits bija 350, bet vislielāko prieku sagādāja projekta aktīvākie dalībnieki, kā piemēram, Raimonds Siļuks no Rēzeknes, kurš savā pilsētā organizēja šo skrējienu, tādā veidā arī rēzekniešiem bija iespēja izkustēties un darīt to pozitīvā gaisotnē

 

Projekts turpinās un turpinās ar vēl lielāku jaudu, jo jau 25. jūlijā visi riteņbraucēji tiks aicināti piedalīties #BIKEFORFUN organizētajā pasākumā, kurā būs iespēja piedalīties gan attālināti, gan kopā ar Ghetto Games komandu. 

 

Ir pienācis laiks celties un darīt!

Aktivitātes tiek rīkotas ar Rīgas pilsētas pašvaldības atbalstu.