×

Ikšķiles novada pašvaldība un “Ghetto Games” aicina kopā skriet, iet un braukt ar velo!

Spilgteņi

Ghetto Games

20. marts, 2021, 11:02

Šī gada 22.martā, tiks uzsākts Ikšķiles novada pašvaldības un Latvijā lielākās jauniešu ielu sporta kustības “Ghetto Games” aktīva dzīvesveida projekts ar nosaukumu “For Fun Ikšķiles novads”. Projekta mērķis ir aicināt Ikšķiles novada skolu jauniešus iesaistīt aktīva dzīves veida aktivitātēs – it īpaši tos, kuri līdz šim nebija šo procesu tik ļoti izbaudījuši un darījuši to ar prieku. “For Fun Ikšķiles novads” kopumā ietver trīs dažādas fiziskās aktivitātes – skriešanu, iešanu, kā arī velo braukšanu. Ikšķiles posma dalībnieku galvenais uzdevums ir mēneša ietvaros (no 22.03.2021.-18.04.2021) sev ērtā vietā un laikā, skrienot, ejot vai braucot ar velosipēdu, veikt pēc iespējas garāku distanci.

Ikšķiles posms norisināsies līdz 18. aprīlim un tā laikā Ikšķiles novada skolu jaunieši tiek aicināti veidot komandas (3 cilvēku komanda) un sacensties garākās distances veikšanā visa mēneša garumā. Sacensības notiks divās vecuma grupās no 7 gadiem līdz 12 gadiem un no 13 līdz 19 gadiem un divās disciplīnās – velobraukšana un skriešanas-iešanas. 

Jauniešiem vecumā līdz 12 gadiem, lai pieteiktos sacensībām, ir nepieciešams piereģistrēt komandu un komandas biedrus šajā linkā https://ej.uz/forfunikskile un savus rezultātus – “ekrānšāviņu” sūtīt uz telefona numuru 26374199. 

 

Jaunieši vecumā no 13 līdz 19 gadiem, lai pieteiktos dalībai, nepieciešams izveidot profilu vietnē distantrace.com un to savienot ar sporta aplikāciju, kura tiek izmantota fizisko aktivitāšu veikšanai. Vietnē nepieciešams atrast izaicinājumu “Run for Fun Ikšķiles novads” https://distantrace.com/lv/izaicinajumi/6/, izveidot komandu un pieteikties izaicinājumam (katra komanda, pēc pieteikšanās, nav jānorāda sporta veids – vienkārši ieslēdzot aplikāciju, norādiet savu aktivitāti – iešana/skriešana vai braukšana ar riteni). Pēc konkrētās aktivitātes veikšanas iegūtais rezultāts automātiski parādīsies izveidotajā profilā. Piedalīties projektā iespējams bez maksas.  

“For Fun Ikšķiles novads” noteikumi: 

Sacensībās ir aicināti piedalīties ikviens Ikšķiles novada iedzīvotājs, bet primāri Ikšķiles novada skolu jaunieši.

Sacensību ieskaites notiks divās vecuma grupās: no 7 līdz 12 gadiem, un no 13 līdz 19 gadiem. Skolu jaunieši arī varēs cīnīties par īpašajām balvām katru nedēļu un izaicinājuma noslēguma kopvērtējumā.

Vietnē distanrace.com nepieciešams izveidot komandu no 3 cilvēkiem (var būt arī jauktās komandas – meiteņu un zēnu) un kā komandai ir jāpiesakās izaicinājumam https://distantrace.com/lv/izaicinajumi/6/ - kā komanda pēc tam, veicot jau aktivitāti, aplikācijā norādi kādu aktivitāti veiksiet – iešana/skriešana vai braukšana ar riteni un rezultāti automātiski tiks ieskaitīti distantrace.com platformā.

Video pamācība komandu veidošanā https://www.youtube.com/watch?v=Jg8NTmGog9c 

Katru nedēļu tiks apbalvotas pirmās trīs vietas ieguvēji katrā vecuma grupā ( 7-12 gadi un 13-19 gadi) un katrā no disciplīnām (skriešana-iešana un velobraukšana). 

Mēneša beigās tiks publicēts kopvērtējums un kopvērtējumā tiks apbalvotas arī 2 komandas (pa vienai katrā no disciplīnām un katrā vecuma grupā) ar  “Ghetto Games” simpātiju balvām tās komandas, kuras visvairāk būs sociālajos tīklos rādījuši savu aktivitāti un ietagojuši Ghetto Games. Komandu dalībnieki tiek aicināti arī ietagot Ikšķiles novada sports profilu https://www.facebook.com/ikskilessports, kā arī https://www.facebook.com/IKJauniesi.

Par projektu aktuālā informācija:

www.ghetto.lv, https://www.facebook.com/ikskilessports,  https://www.facebook.com/IKJauniesi

Kontaktinformācija:

Antons Semeņaks, Ghetto Games projektu direktors

e-pasts: semenaks@gmail.com

tel.nr.: +371 25233156