×

Noslēgusies #FORFUN projekta 1. sezona

#FORFUN

Elīna Kolna

7. augusts, 2020, 13:54

Būt kustībā un tiekties uz priekšu, ir cilvēka dabā, to nevar apstādināt vai ignorēt, tāpēc laikā, kad viss bija slēgts, daudzi no sabiedrības locekļiem atgriezās pie pašsaprotamām vērtībām - laiks sev un laiks sportiskām aktivitātēm. Šajā ceturtdienā ar svinīgu apbalvošanu, nepiespiestā atmosfērā norisinājās #FORFUN projekta noslēgums, kurā tika apbalvoti visi dalībnieki, kas sasnieguši konkrēto līmeni.

#FORFUN projekts daudziem no tā dalībniekiem, bija iespēja atgriezties pie sportiskām aktivitātēm, kuras bija piemirsušās. Tas ļāva dalībniekiem kopā ar Ghetto Games komandu ik rītu vingrot sadarbībā ar Rīga TV24, kurā katru darbadienas rītu plkst.6:30 un 8:30 ar trenerēm Madaru Naumčiku un Sandiju Freimani, ikviens varēja iesākt savu rītu ar možu garu. 

 

Projekta laikā tika organizēti četri lieli pasākumi, kuros bija iespēja iesaistīties ikvienam, jo galvenais mērķis ir piedalīties kopā, bet katram atsevišķi:

  • 4. maijas Brīvības skrējiens - 1540 dalībnieki
  • #HIKEFORFUN pārgājiens - 500 dalībnieki
  • #RUNFORFUN skrējiens “Es skrienu, lai ēstu” - 450 dalībnieki
  • #BIKEFORFUN brauciens - 200 dalībnieki

 

Kopā esam noskrējuši vairāk 23 682,49 km, ikdienas gaitās esam sakrājuši 41 236,1 km un Latvijas ceļos esam nobraukuši 50 216,99 km. Vai tas ir viss? Noteikti, ka nē, mēs turpinām būt kustībā un būt mierā ar sevi. #FORFUN projekta pirmā sezonas ir noslēgusies, bet neuztraucieties, drīz atgriezīsimies ar vēl jaunām idejām un enerģiju turpināt iesākto!

 

Paldies visiem dalībniekiem par iesūtītājiem rezultātiem, pozitīvajām emocijām un enerģiju, ko sniedzāt. Jūs bijāt motivācija gan paši sev, gan viens otram!

 

Būsim kustībā un lauzīsim robežas, kas mums ir apkārt, jo ir laiks piecelties un darīt!

 

Projekts tiek rīkots ar Rīgas domes atbalstu!

Paldies Ghetto Games, Fazer, Issostar, Wolt, Omniva, Pophouse, Stenders.