×

Jaunumi

Ar "Jāpadomā" triumfu finišē "Ghetto Basket" 13. sezonas finālturnīrs ar 89 komandu dalību

Ghetto Basket

Renārs Buivids

3. septembris, 0:20

"Ghetto Basket" 13. sezonas noslēgumā ceturtdien, 2. septembrī Rīgā, Grīziņkalnā tika noteikti čempioni deviņās grupās. Par uzvarētājiem kļuva - "Jāpadomā", "All Cash", "Gvidis", "Daugavpils", "Ghetto Tryhardi", "Black Mambas", "Zirnīši", "1ParVisiemVisiPar1" un "Pelmeņi".

2. septembra "Ghetto Basket" fināla laureāti:

U19 grupa

1. "Jāpadomā" (Rihards Aleksandrovs, Kārlis Podāns, Edvards Struža, Kristaps Vanags);

2. "MS13" (Ivo Grāvelsiņš, Matīss Golubevs, Ritvars Zābaks, Tomass Rozenbergs);

3. "Par ģimeni" (Rihards Vagulis, Dāvis Vimba, Rihards Berkolds, Rainers Ļisicins).

"Ghetto Ladies"

1. "All Cash" (Lauma Poikāne, Valērija Baranovska, Sņežana Gleba);

2. "Viņas" (Kristīna Petermane, Ieva Kūlīte, Vivita Morusa);

3. "Čāčas" (Elizabete Zālīte, Elza Bieriņa, Patrīcija Socka, Elīna Krupina).

U16 grupas zēni

1. "Gvidis" (Rūdolfs Švītiņš, Krišjānis Pētersons, Kristiāns Artis Pastors, Kristiāns Armanovs);

2. "Grizlijkalns" (Roberts Blūms, Ādams Kolosovskis, Norberts Lasmanis, Dāgs Gaiķēns);

3. "Ka čau" (Roberts Čaunāns, Roberts Porietis, Markuss Spila, Ričards Survillo).

U16 grupas meitenes

1. "Daugavpils" (Milana Bobiļeva, Katrīna Eva Millere, Oļesja Bojarova);

2. "Turi buru" (Anna Birzule, Aleksandra Sprugaine, Katrīna Anna Lavrinoviča, Patrīcija Smone);

3. "Saņemās" (Paula Patrīcija Putniece, Estere Petrus, Daniela Čapkovska).

U14 grupas zēni

1. "Ghetto Tryhardi" (Toms Gusarovs, Gustavs Raiens Krīgers, Edijs Začs, Daniels Lisovs);

2. "Āzieši" (Artūrs Bistrenkovs, Mārtiņš Klievēns, Ritvars Cinītis, Emīls Līcītis);

3. "Sinots" (Reinis Hartmanis, Linards Stonis, Einārs Grasmanis, Rūdis Bundzēns).

U14 grupas meitenes

1. "Black Mambas" (Tamirise Simonova, Mila Luzgina, Anna Liepiņa, Ksenija Petrova);

2. "Blondīnes" (Jasmīne Janeka, Keitija Mežaraupe, Sofija Gabrāne, Rūta Ricika);

3. "Gučiņas un bučiņas" (Patrīcija Amoliņa, Sofija Urbanoviča, Marta Ploriņa, Elizabete Elīze Arste).

U12 grupas zēni

1. "Zirnīši" (Emīls Pāvils Pogiņš, Renārs Ramats, Artūrs Meliņš, Gustavs Brutāns);

2. "We Can" (Mārtiņš Lācis, Tomass Latiševs, Kārlis Saukums, Kārlis Tīrums);

3. "Ventspils banda" (Edgars Mitenbergs, Klāvs Černuho, Jēkabs Graudiņš, Jēkabs Milužs).

U12 grupas meitenes

1. "1ParVisiemVisiPar1" (Monta Čulkstēna, Sofija Laura Atgāze, Šarlote Skrebele, Melānija Lagunoviča);

2. "KEEP Best" (Enija Šteinberga, Patrīcija Auniņa, Kristija Joma, Elīna Ponomarjova);

3. "Ghetto meičas" (Alise Simanoviča, Alīna Pelse, Alise Celitāne, Estere Krūmiņa).

U10 grupa

1. "Pelmeņi" (Regnārs Čuda, Leonardo Bardelli, Trevorts Tīģers, Olivers Vāne);

2. "Valmieras buldogi" (Ričards Kreilis, Emīls Kaufmanis, Kristiāns Martinsons, Valters Kaupe);

3. "Betons Juniors" (Edvards Krūms, Tomass Zālītis, Bruno Danče).

Foto: Renārs Buivids