×

Jaunumi

"Armet" oriģinālais kvartets atgriežas Grīziņkalnā ar triumfu "Ghetto Basket" Leģendu kausā

Ghetto Basket

Renārs Buivids

1. augusts, 2019, 23:49

"Ghetto Basket" sezonas turpinājumā ceturtdien, 1. augustā Rīgā, Grīziņkalnā centrālajā laukumā valdīja Leģendu turnīra komandas, par otro reizi rīkoto sacensību uzvarētājiem kļūstot Jelgavas "Armet" oriģinālajam kvartetam - Arvim Vālodzem, Edgaram Krūmiņam, Gatim un Andrim Justovičiem. Pro grupā ceļazīmi uz "Quest" sērijas finālu ieguva Lietuvas "Naniet".

Otro reizi notikušajā Leģendu turnīrā startēja desmit komandas, sacensību atklāšanas ceremonijā ar klusuma brīdi pieminot arī pēdējos gados trijos gados traģiski bojāgājušos "Ghetto Basket" spēlētājus - Kristeru Zeidaku, Kristiānu Šefanovski, Kristiānu Pūri un Edgaru Gribu.

"Armet" izcīnīja deviņas uzvaras apakšgrupu deviņās spēlēs, kā arī panākumu sēriju turpināja izslēgšanas turnīrā. "Armet" pusfinālā pārspēja "Kūsiņā iekšā", bet finālā uzvarēja arī "MILF". Trešo vietu ieguva trijatā turnīru aizvadījušo "Just".

Pro grupā cīņā par ceļazīmi uz "Quest" sērijas finālu iesaistījās arī divas Lietuvas komandas, abām iekļūstot laureātu trio. 15. augustā finālā spēlēs "Naniet", bet "Adorma-Roletai Jums" šoreiz ieņēma trešo vietu. Labākā no Latvijas vienībām "Ghetto Rabbits" zaudēja finālā.

"Ghetto Basket" sacensību dalībniekiem "Nike" dienas ietvaros metienu konkursā bija iespēja iegūt savā īpašumā šīs firmas basketbola bumbas, kā arī vinnēt vērtīgu dāvanu karti.

"Ghetto Basket" sezonas turpinājums sestdien, 3. augustā Alūksnē un svētdien, 4. augustā Rēzeknē. Abas dienas spēles notiks Pro, Amatieru, Sieviešu un trijās jauniešu - U16, U14 un U12 - vecuma grupās, bet Rēzeknē notiks mači arī Vīriešu 35+ grupā (1984. g. dz. un vecāki).

1. augusta "Ghetto Basket" laureāti:

Pro grupa

1. Lietuvas "Naniet" (Laurinas Danielius, Povilas Dambrauskas, Medas Kuprijanovas, Arminas Kelmelis);

2. "Ghetto Rabbits" (Kārlis Bodrovs, Aleksis Valts Putniņš, Gustavs Puhovs, Toms Ķēdis);

3. Lietuvas "Adorma-Roletai Jums" (Darjus Griškenas, Tadas Buinauskas, Mantas Vaznonis, Žigimantas Šimonis).

Leģendu turnīrs

1. "Armet" (Arvis Vālodze, Andris Justovičs, Gatis Justovičs Edgars Krūmiņš);

2. "MILF" (Andris Epners, Kārlis Jaunzems, Jānis Samsonovs, Toms Straudovskis);

3. "Just" (Jānis Āre, Kristaps Jurjāns, Krists Volfmanis).

Amatieru grupa

1. "Skandijs/Optibet" (Raimonds Kripa, Raivis Ziemelis, Svens Niedrītis, Igors Golovka);

2. "Taverna/Sportland" (Artūrs Grandbergs, Gvido Zaļmežs, Jānis Leimanis, Kristaps Pugačs);

3. "BS Tukums" (Dāvis Spriņģis, Kristaps Horeliks, Nauris Litke, Raivis Ozols).

Sieviešu grupa

1. "Viņas" (Baiba Eglīte, Ieva Kūlīte, Ieva Stefānija Jundase, Karlīne Pilābere);

2. "Latvija U18" (Agnese Radziņa, Juta Harčenko, Katrīna Elza Trankale, Laura Zambrāne);

3. "ProBasketball/Magma" (Dina Rozenberga, Guna Zoltnere, Ieva Vītola, Laura Keistere).

U16 grupa

1. "Nejūt spriedzi" (Artūrs Valtmanis, Dāvis Ozers, Deivids Jansons, Mārtiņš Bumbieris);

2. "Rookies ProBasketball" (Edgars Vanags, Kristaps Vanags, Mārtiņš Zuments, Ņikita Kuzņecovs);

3. "Slota" (Klāvs Gailītis, Mārcis Osis, Valters Mazburšs, Vitālijs Vizulis).

U14 grupas zēni

1. "F*ck Viktors" (Andrejs Meiers, Krišjānis Pētersons, Mareks Aseriņš, Norberts Lasmanis);

2. "Ūdens bumbas" (Jānis Censonis, Kristiāns Armanovs, Kristiāns Pastors, Tomass Dāvidsons);

3. "Biznesa puikas" (Gustavs Godiņš, Ralfs Kristiāns Ullis, Rihards Rācenājs).

U14 grupas meitenes

1. "Makvīni" (Aleksandra Sprugaine, Kate Kondratjeva, Monika Vapne);

2. "Tukums" (Anna Birzule, Arta Reinholde, Šarlisa Anna Bāliņa);

3. "Just Do It" (Estere Petrus, Katrīna Anna Lavrinoviča, Paula Patrīcija Putniece).

U12 grupas zēni

1. "Chilli" (Patriks Rudusāns, Ralfs Rudusāns, Rihards Ivanovs, Toms Gusarovs);

2. "Smagie ķieģeļi" (Emīls Līcītis, Emīls Stirāns, Gustavs Dosbergs, Rihards Strautiņš);

3. "Rivers" (Aleksandrs Podkolzins, Artis Skrinda, Artūrs Bozovičs, Ritvars Nikolajevs).

U12 grupas meitenes

1. "Teletūbiji" (Anne Saliņa, Grieta Roze, Patrīcija Dārta Klīve, Zane Straudovska);

2. "Tusnes ringā" (Alise Milenberga, Betija Štāla, Patrīcija Puikāne);

3. "Eveļinas" (Emīlija Trofimenko, Evelīna Senkēviča, Madara Peisniece, Nellija Ģēģere).

Foto: Renārs Buivids