×

Jaunumi

Ārzemnieku finālā Alūksnes "Ghetto Basket" "Quest" ceļazīmi iegūst Krievijas "COP Sosnovy Bor"

Ghetto Basket

Renārs Buivids

3. augusts, 21:01

"Ghetto Basket" 11. sezonas turpinājumā sestdien, 3. augustā Alūksnē cīņās devās 46 komandas no Latvijas, Polijas un Krievijas. Pro grupā uzvarēja un ceļazīmi uz 15. augustā Rīgā, Grīziņkalnā notiekošo "Quest" sērijas finālu izcīnīja Sanktpēterburgas kvartets "COP Sosnovy Bor", finālā apspēlējot Polijas "Team Polska U23 One". Trešo vietu ieguva Rīgas "Pieredze" ar Artūru Strēlnieku, Kasparu Ciprusu, Jāni Āri un Robertu Blūmu sastāvā.

Bērnu "Slam Dunk" konkursā uzvarēja Renārs Račiks ("Bumbās"), apsteidzot Adrianu Andiju Andževu ("Gulbenieši"). Trešo vietu dalīja Kristiāns Pastors ("F*ck Viktor") un Edijs Začs ("Ghetto Tryhardi").

Pro grupas konkurencē Alūksnē startēja piecas komandas, kurām konkurenci veidoja 12 komandas no Amatieru grupas. Pusfinālā iekļuva četras no piecām Pro grupas vienībām. Cīņā par vietu finālā "Team Polska U23 One" pārliecinoši uzveica "Pieredzi", bet "COP Sosnovy Bor" pārspēja Latvijas kvartetu "Romāns Jelgavas gaumē". Krievijas komanda, kura Cēsu posma finālā nenosargāja uzvaru cīņā ar Lietuvas "Šakiai Gulbele", šoreiz izšķirošo maču aizvadīja ļoti pārliecinoši - 21:11.

Amatieru grupā uzvarēja "Kas tie tādi", Sieviešu grupā - "Maksis", U16 grupā - "Buļbīši", U14 grupā - "F*ck Viktor", U12 grupā - "Ghetto Banāni".

"Ghetto Basket" nākamais turnīrs notiks svētdien, 4. augustā Rēzeknē, kad spēles notiks ne tikai tradicionālajās grupās (Pro, Amatieri, Sievietes, U16, U14, U12), bet pirmo reizi arī 35+ grupā vīriešiem (1984. g. dz. un vecāki).

3. augusta Alūksnes "Ghetto Basket" laureāti:

Pro grupa

1. Krievijas "COP Sosnovy Bor" (Vladimirs Baziļevs, Artjoms Timofejevs, Vladislavs Meļeškins, Nikolajs Šangičevs);

2. Polijas "Team Polska U23 One" (Marcels Kapušcinskis, Mihals Andžejs Kročaks, Bogdans Izrailevskis, Kamils Vanievskis);

3. "Pieredze" (Kaspars Cipruss, Jānis Āre, Roberts Blūms, Artūrs Strēlnieks).

Amatieru grupa

1. "Kas tie tādi" (Edgars Vītols, Jānis Krastiņš, Kristaps Liberts, Nauris Libertots);

2. "Melnais" (Alvis Šmagris, Artūrs Ozoliņš, Dairis Melnacis, Elvijs Kapteinis);

3. "Divarpus vīri" (Pēteris Putniņš, Raivis Kampāns, Raivis Kecko, Reinis Mellis).

Sieviešu grupa

1. "Maksis" (Daina Platača, Elīna Anna Brante, Zane Neilande);

2. "Garjačij" (Evelīna Mamaja, Keita Pētersone, Paula Erbsa);

3. "Alūksnes meičas" (Beāte Puķīte, Samanta Puļļa, Sanita Locāne, Viktorija Vlada).

U16 grupa

1. "Buļbīši" (Dāvis Vimba, Rainers Ļisicins, Rihards Berkolds, Rinalds Vagulis);

2. "Freshman" (Dāvis Stivriņš, Gatis Dembovskis, Renārs Saukāns);

3. "Vemols/Madona" (Arvis Šilinskis, Edijs Skuja, Renārs Ostrovskis).

U14 grupa

1. "F*ck Viktor" (Krišjānis Pētersons, Kristiāns Armanovs, Kristiāns Pastors, Norberts Lasmanis);

2. "Klauni" (Eduards Dāgs Gaiķēns, Henrijs Stobiass, Miks Zviedrāns);

3. "Kraslava Nation" (Edvards Silajānis, Jānis Meškovskis, Marats Jegorovs).

U12 grupa

1. "Ghetto Banāni" (Edgars Pašs, Inguss Pavļenko, Roberts Pavļenko, Toms Gusarovs).

2. "Ghetto Tryhardi" (Edijs Začs, Gustavs Raiens Krīgers, Kristers Vecvagars);

3. "Cēsu mafija" (Adrians Virsis, Ervins Mihailovs, Markuss Berkolts, Tomass Kvasts).

Foto: Renārs Buivids