×

Jaunumi

Dzintars kļūst par Ghetto Games lieldraugu!

Spilgteņi

Dzintars

11. maijs, 16:48

Kosmētikas ražotājs H.A.Brieger ar Dzintars zīmolu ir kļuvis par Ghetto Games 2021. gada sezonas lieldraugu. 

H.A.Brieger vadītāja Anastasija Udalova neslēpj gandarījumu, ka uzņēmumam ir izdevies vienoties par sadarbību ar lielāko uz jauniešiem vērsto projektu Latvijā, kas ik gadu dažādos pasākumos pulcē desmitiem tūkstošu cilvēku.

“Ghetto Games, manuprāt, ir viens no izcilākajiem sociālajiem projektiem, kas Latvijā jebkad ir tapis. Projekta komanda ir sniegusi nenovērtējamu ieguldījumu mūsu jauniešos, viņu fiziskās un garīgās veselības attīstībā, kā arī vērtību, draudzības un savstarpējās iecietības veicināšanā. Darbs ar jauniešiem ir svarīgs īpaši šobrīd, kad pandēmijas kontekstā arvien aktuālāks kļūst psiholoģiskās veselības jautājums. Jauniešiem ir jādod iespēja izrauties, satikties, apliecināt un izaicināt sevi, pierādīt un sacensties. Ghetto Games kopiena un viņu radītā platforma šajā ziņā ieņem svarīgu lomu. Arī mēs esam noticējuši šim projektam un tā virzītajām vērtībām, tādēļ vēlamies sniegt savu draudzīgo atbalstu,” skaidro H.A.Brieger vadītāja Anastasija Udalova.

 

Sadarbības ietvaros Dzintars ar balvām un dažādām aktivitātēm būs blakus ne vien tradicionālajās Ghetto Games vasaras sacensībās, bet jau šobrīd notiekošajā Ghetto Faktors un Ghetto Raptors konkursā, kur sacenšas jaunie mūzikas talanti.

 

“Ghetto Games un Dzintars vieno īsta draudzība. Šī sadarbība nav balstīta komerciālā aprēķinā, bet gan vērtībās, kas vieno Dzintars zīmolu un tā pārstāvjus, un arī mūs pašus. Lai sasniegtu lielus mērķus, kuriem turklāt ir ilgtermiņa ietekme, blakus ir vajadzīgi aizrautīgi un uzticami cilvēki. Nauda nevar visu izdarīt cilvēku vietā, ja nav atbalsta un vērtīga padoma. Šis laiks ir ļoti savāds ikvienam no mums, ir pilnībā mainījies mūsu ikdienas ritējums, ierastās lietas un nodarbes. Šogad priekšā stāv lieli izaicinājumi arī Ghetto Games projektu īstenošanā, bet, redzot degsmi, kas ir mūsu komandas acīs un apzinoties, ka mums blakus stāv uzticami draugi, man ne brīdi nerodas šaubas, ka arī šogad piedzīvosim kārtējo izcilo sezonu, atklāsim daudzus talantus kā sportā, tā mūzikā un turpināsim veicināt jauniešu izaugsmi. Līdzīgi kā Dzintaram, arī Ghetto Games ir starptautiski plāni un ceram, ka tuvākajā nākotnē varēsim kopā rīkot aktivitātes arī ārpus Latvijas robežām,” par sadarbību stāsta Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans.

 

Neskatoties uz to, ka oficiālais sezonas sākums ir paredzēts 13. maijā, 2021. gads Ghetto Games ir sācies aktīvi  - jau aprīlī starts dots šā gada Ghetto Faktors un Ghetto Raptors mūziķu un izpildītāju konkursiem, kurā jaunie talanti sacenšas par balvām 4000 eiro apmērā. Abos konkursos ir noslēgušās pirmās kārtas un ir izraudzīti talantīgākie jaunieši, kuri mēģinās pārsteigt skatītājus ar saviem priekšnesumiem un centīsies spert soli tuvāk lielajam finālam un, iespējams, “lielajai skatuvei”. Ghetto Faktors konkursā šogad piedalās 150 mūziķi, savukārt Ghetto Raptors sevi centīsies pierādīt 50 meistarīgākie vārdu vērpēji. Abu konkursu norisei iespējams sekot līdzi Ghetto TV Youtube kanālā. Tāpat ir uzsākta “For Fun” kustība, sekmīgi īstenots 4. maija Brīvības Skrējiens un Gājiens, realizētas vairākas sacensības Ghetto eGames, atjaunota Ghetto Gym trenažieru zāle Grīziņkalnā. Tikmēr maijā plānots atsākt ikdienas Ghetto Basket, Ghetto Football un Ghetto Floorball treniņus, kā arī uzsākt Ghetto Groundmoves & Freestyle tiešsaistes sacensības futbolā. 

 

Par H.A.Brieger

""Dzintara" kosmētikas ražošanas pirmsākumi ir meklējami 1849.gadā, kad Heinrihs Ādolfs Brīgers Rīgā dibināja ziepju un parfimērijas fabriku, kas vēlāk triju paaudžu laikā iekļuva Latvijas lielāko kosmētikas ražotāju vidū. Iegādājoties ražotni, uzņēmuma jauno īpašnieku mērķis ir atgriezties pie Brīgera pieejas - lēnām, izsvērti un rūpīgi veidot produktus mūsu laika dinamiskajai pasaulei. Tāpēc uzņēmuma un ražotnes nosaukums ir mainīts uz vēsturisko - H.A.Brieger - bet kosmētikas produktiem saglabāts zīmols Dzintars. Kosmētikas ražotāja H.A.Brieger lielākais akcionārs ir Igaunijas industriālās ražošanas uzņēmums Skinest Group, kas strādā desmit valstīs, nodarbinot vairāk nekā 1400 cilvēkus. Skinest Group pieder 67% uzņēmuma H.A.Brieger, savukārt 33% pieder uzņēmuma vadītājai Anastasijai Udalovai.