×

Jaunumi

GHETTO FAKTORS 2021 UZVARĒTĀJA - BUU

Spilgteņi

Ghetto Games

18. jūnijs, 2021, 0:29

17. jūnijā noslēdzās Latvijas jauno mūzikas talantu konkurss – Ghetto Faktors, kurš ap sevi pulcējis dalībniekus no visas Latvijas novadiem. 164 dalībnieki un tikai 1 no viņiem šodien sevi var saukt par Ghetto Faktors 2021 uzvarētāja titula ieguvēju.

Līdz šim raidījums pulcējis vairākus tūkošus cilvēku, kuri sekojuši līdzi dalībniekiem iepriekšējās kārtās. “Ghetto Games” šī bija jau 4. sezona, rīkojot jauno talantu konkursu “Ghetto Faktors”. Pats interesantākais - pirmo reizi visas konkursa kārtas ir notikušas attālināti! 

Lielais jautājums - kurš iegūst uzvarētāja titulu?

Galveno balvu "Ghetto Faktors" nodrošina Balticovo Premium, Kreisā Krasta Studija un Ghetto Games. Ieraksts Kreisā Krasta studijā un video filmēšana. Uzvarētājiem tiks garantēta uzstāšanās Ghetto Games pasākumos vasaras sezonā.

Bet pirms tam..

Silvanols skatītāju simpātijas balvu izcīnīja Evelīna Krama ar dziesmu "Laimīgam būt". Šo dziesmu viņa sarakstīja sava brāļa izlaiduma dienai. Viņa zem savas fināla dziesmas savāca visvairāk skatījumus un “like” jeb patīk.

 

 

Un Ghetto Games simpātiju balvu iegūst Keita Šiliņa ar dziesmu "Love or Venom" un Diona Liepiņa, kura izpildīja dziesmu "Klusumā". Balvā saņem dāvanu no Shop.ghettogames.com jaunāko merch. 

 

 
 

 

Tomēr ar pirmo vietu, Ghetto Faktors 2021, varam apsveikt Ilzi Fārti jeb BUU, kura izpildīja pašsecerētu dziesmu - "Sāku no sākuma". Lasi viņas emocijas par iegūtu uzvaru.

 

 

Viņa stāsta: “Es jūtos fantastiski. Es Jūtu, ka šis man būs ļoti vērtīgs un nozīmīgs atspēriens un grūdiens pareizajā virzienā. Es mīlu mūziku un mīlu to, ko es daru, bet balva man palīdzēs piekļūt pie zināšanām un cilvēkiem, kas, cerams, palīdzēs manai profesionālai attīstībai jaunā līmenī. 

Negaidīju, bet noteikti cerēju, jo es centos, rakstot un performējot. Kā vienmēr, visu darīju uz 110% un tas arī rezultējās uzvarē. Esmu ļoti pateicīga par to. 

Izdošu savu nākamo singlu ar cilvēku palīdzību, kas nozarē ir zinoši un prasmīgi un varēs palīdzēt manai attīstībai. 

Man ļoti patika Dionas performances un dziesmas un viņas gaišums un enerģija. 

 Daudz dziesmu, vēl vairāk muļķību manos soc tīklos un rudenī manu EP. Katru dienu ceļos un eju gulēt ar domām un darbiem par un ap manu mūziku. Šobrīd tā man ir 100% prioritāte un to noteikti varēs manīt. #darbarūķis”

 

Šie trīs uzvarētāji iegūst iespēju uzstāties arī Ghetto Games lielākajos sezonas pasākumos! Kā jau dzirdējām Ghetto Faktors dalībnieki gatavo pārsteigumu skatītājiem! Un nevaram sagaidīt, ko viņi darīs tālāk? Cik lieli būs viņu panākumi?

 

Paldies visiem dalībniekiem un atceries -  šis ir sākums Jūsu mūzikas karjerā! Arī turpmāk dalīsimies sociālajos tīklos ar mūsu dalībnieku gaitām un notikumiem!

Paldies arī pārējiem finālistiem: Eduardam Rediko, Terēzei Annai Pogiņai, Arvilam Rihardam Bernātam, Laurai Svikšai, Megijai Kļaviņai un Dinai Kinai.

Paldies Ghetto Raptors žūrijai: Aminata, DJ Rudd un Agnesei Rakovskai.

Un protams, paldies Ghetto Faktors atbalstītājiem: Ghetto Games, Dzintars, Balticovo Premium, Silvanols, Zvaigznājs, Kreisā Krasta Studija, ProRent, Hoodshop, Ghetto Pietura un shop.ghettogames.com

 

Pilno ierakstu no fināla raidījuma meklē Ghetto TV Youtube kanālā!