×

Jaunumi

GHETTO GAMES FESTIVĀLĀ VENTSPILĪ ŠOGAD IESPAIDĪGS 3X3 BASKETBOLS, MOTO FRĪSTAILS UN AFTERFESTS!

GGfest

Ghetto Games Media

10. jūlijs, 8:58

Eiropā vērienīgākais brīvdabas ielu un ekstrēmo sporta veidu festivāls jau divpadsmito reizi notiks Ventspilī. Trīs dienu garumā apmeklētājiem būs iespēja sekot līdzi vērienīgākajām ekstrēmo un ielu sporta kultūras starptautiskajām sacensībām, kā arī baudīt izklaidi visai ģimenei. Šogad festivāls sadarbībā ar Balcia apdrošināšanu norisināsies Ventspilī no 19. līdz 21. jūlijam.

“Jau divpadsmito reizi Ghetto Games brauks uz Ventspili, un Ventspilnieki to gaida! Šis ir lielālais notikums jauniešiem un ielu kultūras cienītājiem. Sportisti vairāk nekā no 30 valstīm, atjaunotā skeitparkā, basketbola Pro grupas iespaidīgais turnīrs un Olimpiešu pienesumus. Ir tik daudz notikumu, kas mūs jau vieno! Esam gatavi no jauna piedzīvot šo ekstrēmo sporta adrenalīna sajūtu un sekot līdzi Olimpiādei, kurā startē vairāki Ventspilnieki, un viens no tiem ir arī Kārlis Pauls Lasmanis, 3x3 zelta medaļnieks, kurš šobrīd pošas uz nākamo Olimpiādi, Parīzē! Mums būs, ko svinēt!” stāsta Ventspils domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs.

“Ghetto Games Festivāls” Ventspilī gadu no gada pulcē ekstrēmā sporta piekritējus. Šis gads skeitparkā nebūs izņēmums, kur varēsiet sekot līdzi arī Šveices inliene braucēju šovam, kurā brauks 13 gadus jaunas dalībnices, māsas, kas inline skate šovu izpilda reizē, esot blakus viena otrai. Kā arī 20.jūlijā, pirmo reizi Ventspilī notiks inline pasākums “Alnis”. Nav noslēpums, ka skeitparkā šajā gadā pievienosies Ghetto Football Fresstyle sacensības, kurās startēs labākie freestyle šova dalībnieki no visas pasaules! 

Par programmu un dalībnieku reģistrāciju vairāk informāciju vari meklēt ggfest.com

“Balcia zīmola aizraušanās ar aktīvu un aizrautīgu dzīvesveidu jau otro gadu uzmirdzēs Ghetto Games Festivālā! Priecājamies, ka šogad mūsu sadarbība ir sasniegusi jaunas virsotnes, stiprinot apbusēju sapratni un kopīgas vērtības. Aicinām visus piedzīvojumu un pašizpausmes meklētājus kopā ar mums doties uz Ventspili - šis ir vasaras pasākums, kuru nevar laist garām,” vēsta Balcia apdrošināšana vicaprezidents Reinis Bērzkalns.

Savkārt, ar vērienu un bagātīgu notikumu plejādi, Ghetto Basket komanda vēsta, ka šajā gadā basketbola faniem ir īpaši notikumi, ne tikai Parīzes Olimpiskās spēles ar 3x3 sastāvu: Kārli Paulu Lasmani, Nauri Miezi, Franci Gustavu Lāci un Zigmāru Raimo, bet arī FIBA 3x3 Nācijas līgas U21 turnīrs, kas notiks Ventspilī!

“Esošie 3x3 čempioni ir nākuši no Ghetto Games, no ielām uz Olimpiādi, tāpēc paldies Ghetto Games par to. Jo 100% starp šiem spēlētājiem aug nākamie čempioni. Esam priecīgi līdzorganizēt FIBA U21 Nāciajs Līgas turnīru Ventspilī, mūsu komandas ir jau paspējušas sevi ļoti labi parādīt. Protams, paralēli tam arī Pro grupas turnīrs, ar ceļa zīmi uz Abu Dabi! Mēs esam pārliecināti, ka šeit notiks gandrīz viss, kas vispār var notikt 3x3 basketbolā. Paldies Ventpsilij, kas ir gatavi uzņemt Ghetto Games Festivālu ar šadiem nozīmīgiem turnīriem!” konferencē stāsta Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.

Lai pārsteigu festivāla apmeklētājus ar kādu svaigu notikumu, organizatori ir gatavi atjaunināt lielā prospekta tradīciju svētdienas dienā, kur ceļu rībinās un skaļas emocijas paradīs Ghetto Stunts šovi/ sacencības! Didzis Grundulis - gatavs atjaunināt motociklu freestyle sacensības pēc četru gadu pauzes, kurā pulcēs dalībniekus no sešām dažādām valstīm, un viens no jaunākajiem dalībniekiem ir Bruno Rozītis, kurš ir tikai 16 gadus jauns, bet gatavs sevi parādīt gaidāmajā stunt šovā!

Savkārt, pirmo reizi “Ghetto Games Festivāla” vēsturē notiks oficiālais afterfests, kurā notiks arī brīvrunu batls 2vs2, jauno reperu konkursa “Plīts” fināls un reperu koncerts, kurā varēsim dzirdētu arī pašmāju iemīļoto reperi Odu. Kopār ar Bourzmu būs iespēja domāt par ilgstspējīgu modi, radīt, ko jaunu un paliekošu savai gardarobei.

Un gardēži tiek aicināti iegriezties Ghetto Food festivāla zonā, kurā ēdinātāji būs parūpējušies par to, lai pārsteigu apmeklētāju garšu kārpiņas. Sākot no ierastā saldējuma, līdz par burgeriem augstākajā līmenī.

 

Aicinām doties kopā ar visu ģimeni un piedzīvot festivālu trīs dienu garumā, jo arī jaunākajiem dalībniekiem būs pieejamas dažādas atrakcijas, spēles un aktvitātes, lai piepidlītu savu dienu Ventpsilī!