×

Jaunumi

Ghetto Games Jēkabpilī jau šo sestdien, ar kārstāko turnīru šajā nedēļā!

Spilgteņi

Ghetto Games Media

2. jūlijs, 11:12

Jau 6. jūlijā — Jēkabpils Sporta halles un stadiona teritorijā, Brīvības ielā 289B notiks lieli ielu sporta svētki — Ghetto Games Jēkabpilī. Pasākums notiks no plkst. 12:00 līdz 18:00 un tajā sagaidāma daudzveidīga programma visai ģimenei.

Galvenais notikums būs starptautiskais 3x3 basketbola turnīrs “Ghetto Basket”, kurā piedalīsies komandas U12, U14, U16, U18, Open, Lēdiju un Pro grupās. Kā ķirsīts uz kūkas būs Pro grupa, kurā labākās Baltijas 3x3 basketbola komandas cīnīsies par vietu finālā, lai iegūtu ceļazīmi uz FIBA 3x3  Challenger turnīru. Pasākumā notiks arī bērnu “Slam-dunk” konkurss, ielu futbola turnīrs “Ghetto Football” vairākās vecuma grupās: U12, U14, U16, U19, U20 un Lēdijas!

Reģistrējies dalībai Ghetto Basket un Ghetto Football turnīros jau laicīgi vietnē play.ghetto.lv. Uz vietas pasākumā reģistrācija tiks atvērta no plkst. 11:00 līdz 12:00. Aicinām ne tikai sportistus, bet arī ikvienu Jēkabpils iedzīvotāju un pilsētas viesi nākt un izbaudīt aizraujošu dienu sportiskā vidē! Pasākuma oficiālā atklāšana norisināsies plkst. 12:00, basketbola centrālajā laukumā.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Kā arī Jēkabpils novada iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties turnīros bez maksas, pateicoties Jēkabpils novada pašvaldības atbalstam.

“Ghetto Games Jēkabpilī” piedāvās arī dažādas ģimenes aktivitātes, priekšnesumus, mīlestības fluīdus “Ghetto Tinderī”, dažādus garšas baudījumus, kā arī iespēju apmeklēt Ghetto Shop!  Nepalaidiet garām arī  iespaidīgo Didža Grunduļa Stunt šovu futbola laukumā, kā arī iespēju piedalīties Jēkabpils Jauniešu domes rīkotajās aktivitātēs – atjautības stafetes, Ghetto Bingo, novusa turnīrs un vēl daudz kas cits.

Neaizmirsti papildināt savu dienas programmu ar Jēkabpils pilsētas svētku piedāvātajām aktivitātēm.Pēc aktīvas sporta dienas, vakarā baudi mūziku kopā ar - Shipsea, grupu Labvēlīgais tips un populāro grupu Olas!

Pasākumu Ghetto Games Jēkabpilī līdzfinansē Jēkabpils novada pašvaldība.

Organizatori atgādina, ka izmantojot dalībnieka licenci ir iespēja saņemt -50% atlaidi braucot ar “VIVI” vilcienu.