×

Jaunumi

Ghetto Games mūzikas kanāls lielākajā radio Eiropā – EHR!

Spilgteņi

EHR

4. jūnijs, 13:56

“EHR & Ghetto Games –skan kopā ideāli! Sadarbība ir tikai sākusies, bet jau ir sajūta, ka esam seni draugi, kuri beidzot ir vienā spēles komandā. Divi spēcīgi Latvijas zīmoli, kuri kopīgi izplatīs dzīvesprieka un enerģijas “vakcīnu”! Jā, mēs visi zinām, ka Ghetto Games ir lielākais ieguldītājs jauniešu fiziskajā un garīgajā attīstībā, taču tas nav viss. Ghetto Games – tas ir īpašs, unikāls ‘vibe’, ko sajūti jau pirmajās sekundēs!

Brīvība, azarts, dzīvības enerģija, komandas iedvesma, drosme uzdrošināties un, protams, vinnēt ne tikai spēles laukumā, bet arī dzīvē. Šis viennozīmīgi ir arī EHR esošais redzējums. Mums, kā absolūtam un ilggadējam radio līderim auditorijā 16-30, ir svarīgi izklaidēt un atbalstīt jauniešus, veidojot mūsdienīgu un kreatīvu saturu arī viņiem aktuālajās platformās. Ticam, ka kopā mums izdosies!”

Lana Kovale, EHR Mediju grupas mārketinga direktore

European Hit Radio  ir vienīgā radiostacija Latvijā, kas programmu sastāda stingri sekojot dziesmu pārdošanas apjomiem, sniedzot informāciju par Eiropā pirktākajām dziesmām. Tāpēc nav šaubas, ka šī stacija savus klausītājus nepieviļ. Ne tikai mūzikā, bet arī citās jauni izveidotajās platformās.

Ghetto Games komanda ir gandarīt paziņot, ka EHR kļūs par vienu no sadarbības parteriem 13.sezonā, ar augoši un mūsdienīgo mediju platformu EHR!

 Jau 11.jūnijā EHR mūzikas platformā tiks palaists mūzikas strīms jeb kanāls “Ghetto Games Hip-Hop hits”, kurā varēsi klausīties labākos hip-hop mūzikas hītus, gan angļu, gan latviešu valodā!

“Skaists sākums draudzībai - Ghetto ar populārāko radio Latvijā jauniešu vidū. Apvienojot spēkus, būs iespēja gan ražot saistošu saturu jauniešiem, gan ļaut izpausties pašiem. Šis noteikti būs kaut kas jauns, abām pusēm! Tas ir viens no galvenajiem mērķiem šajā sadarbībā!”

Antons Semeņaks, Ghetto Games projektu vadītājs

Šajā mūzikas platformā vari sagaidīt arī raidījumu ar Sintiju Leimani, kurā viesosies Latvijā atpazīstami cilvēki sporta, mūzikas un kultūras jomā. Padomāts būs arī par klausītājiem un viņu dalību šajos raidījumos. Taču, ar to neapstājamies un drīzumā gaidāmi vēl jaunumi kopā ar EHR!

 

EHR radio vari klausīties gan aplikācijā, gan mājaslapā, gan FM radio.

Vairāk info: https://www.ehrhiti.lv/

https://www.instagram.com/europeanhitradio/

https://vm.tiktok.com/ZMeKFWoCK/

https://www.youtube.com/user/europeanhitradio