×

Jaunumi

"Ghetto Games Skolu Tūre 2021" uzņem apgriezienus Ogrē, gatavi doties ceļā uz Jelgavu!

Spilgteņi

Ghetto Games

1. oktobris, 15:38

Ghetto Games un skolēnu darba nedēļa ir noslēgusies, šajā nedēļā “Ghetto Games Skolu Tūres 2021” ietvaros esam bijuši trīs skolās. Kā mums gāja Rīgas Imantas vidusskolā variet lasīt ghetto.lv "jaunumi" sadaļā, bet kā mums gāja Ogres skolās lasi zemāk!

Pēdējā septembra dienā devāmies uz divām Ogres aktīvākajām skolām: Ogres sākumskola un Jaunogres vidusskola, kur kopā pulcējās vairāk kā 100 skolēnu!

Vairāk kā divu stundu garumā kopā ar jauniešiem Ghetto Games iekustināja visus, arī skolotājas. Jaunieši sevi varēja izmēģināt Ghetto Games sporta veidos, kuros vasarā notiek, sezonas turnīri, par cīņu tikt superfinālā. 

 

Ghetto Games izsludinātajā konkursā septembra sākumā Latvijas skolas varēja pieteikties “Ghetto Games Skolu Tūrei 2021”! Iespēja jauniešiem ne tikai pavadīt aktīvi, interesanti laiku jeb sporta stundu, bet arī iepazīt tuvāk Ghetto Games kustību, personības un iespējas jauniešiem ko var darīt Ghetto Games Akadēmijā!

Pirmās skolas ir jau apciemotas - Rīgas Imantas vidusskola un Saldus pamatskola, projekta “Pumpurs” ietvaros. Šīs nedēļas noslēgumā skolu tūrei pievienojās divas Ogres skolas - Ogres sākumskola, ar vairāk kā 90 jauniešiem kā arī Jaunogres vidusskola, kur pulcējas 50 jaunieši! 

 

Skolēni Ogrē ir ļoti atvērti un aktīvi, vēlās iesaistīties gan sporta aktivitātes, kuras vada Ghetto Games komanda, piedāvājot izmēģināt visus sporta veidus. Gan piesakās jauniešu akadēmijai, kurā var apgūt dažādas prasmes par to, kā rīkot pasākumus Grīziņkalnā. Iespēja ir arī palīdzēt atttālināti! Iecienīta aktivitāte jauniešiem ir Ghetto Football "Panna", kur uzdevums ir izsist bumbu cauri kājām. Laiks iet ļoti raiti uz priekšu, jautājums pēc jautājuma un noslēgumā kopīgs foto, ceram uz drīzu tikšanos Ogrē!

 

Bet nākamajā nedēļā plānots apmeklēt četras skolas: Ozolnieku vidusskola, Jelgavas Centra pamatskola, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija un “Domdaris” pamatskola, tepat Rīgā! Esam gatavi jauniešus satikt, jo pēc tik lielas pauzes gan skolu tūrei, gan pauzei, kas bija visā pasaulē, vēlamies iekustināt jauniešus, jaunajā macību gadā!

Par to kā mums iet skolās vairāk vari sekot Ghetto Games sociālajos tīklos!Uz tikšanos rudenī, aktīvākajās Latvijas skolās!

 

Projekts tiek līdzfinansēts Jaunatnes valsts programmas 2021.gada budžeta ietvaros