×

Jaunumi

Ghetto Games Skolu Tūres 2021 pieteikšanās ir noslēgusies!

Spilgteņi

Ghetto Games

27. septembris, 11:04

Skolas solos un gaiteņos atkal ir troksnis, tāpēc arī Ghetto Games komanda ir gatava doties šajā mācību gadā uz aktīvākajām skolām visā Latvijā! Konkursa ietvaros pieteikušās vairāk kā 60 Latvijas skolas gan no lielākajiem reģioniem un pilsētām, gan pagastiem.

Skolēni un skolas tika aicināti pieteikties Ghetto Games Skolu Tūrei 2021, kuras ietvaros Ghetto Games komanda dodas uz konkrēto skolu un kopā ar jauniešiem iepazīstās tuvāk ar Ghetto Games kustību un piedalās aktivitātēs. Ghetto Football, Ghetto Basket, Ghetto Floorball un citas sportiskas aktivitātes kopā ar Ghetto Games komandu divu stundu garumā! 

Pieteikumos ir saņemti gan video, gan esejas, kurās jaunieši pamato, kāpēc jādodās tieši uz viņu skolu! Mums ir zināmi savi favorīti un nākamo divu mēnešu laikā Ghetto Games komanda dosies ciemos uz vairāk kā 15 Latvijas skolām, lai tuvāk iepazītos un pavadītu laiku aktīvi!

Pēc tik lielas pauzes skolā un vasaras brīvlaika, šis ir tieši tas, kas pamodinās jauniešus jaunajam mācību gadam! Salidēšanās uzdevumi, sociālo tīklu aktivitātes, konkursi, Ghetto Games sporta veidi un personības - tas viss vienā tikšanas reizē Latvijas aktīvākajās skolās!

 

Uz tikšanos skolās!

Projekts tiek līdzfinansēts Jaunatnes valsts programmas 2021.gada budžeta ietvaros