×

Jaunumi

Ghetto Gym ir vaļā un turpmāk apmeklējums iespējams par simbolisku samaksu

Spilgteņi

Sanita Vitkovska

11. februāris, 11:12

Sākot no ceturtdienas, 11. februāra, ikvienam sportot gribētājam Grīziņkalna atklātā trenažieru zāle un fitnesa zona Ghetto Gym būs pieejama tikai par simbolisku samaksu. Viena neierobežota ilguma apmeklējuma maksa – 1 eiro. Par trenažieru zāles apmeklējumu iespējams samaksāt Ghetto Games mājaslapā vai ierototies Grīziņkalnā.

Sākot no trešdienas, 11. februāra, ikvienam sportot gribētājam Grīziņkalna atklātā trenažieru zāle un fitnesa zona Ghetto Gym būs pieejama tikai par simbolisku samaksu. Viena neierobežota ilguma apmeklējuma maksa – 1 eiro. Par trenažieru zāles apmeklējumu iespējams samaksāt Ghetto Games mājaslapā vai ierototies Grīziņkalnā.

Grīziņkalna atklātā trenažieru zāle un fitnesa zona Ghetto Gym darbojas katru dienu no plkst. 7.00 līdz 22.00. Apmaksu par treniņu iespējams veikt Ghetto Games mājaslapā – sadaļā “Par mums” klikšķini uz “Ghetto Gym”. Turpat arī atradīsi iespēju iegādāties mēneša abonementu. Trenažieru zāles apmeklētāji, kas ieradušies Grīziņkalnā, apmaksas veikšanai varēs izmantot tur pieejamos QR kodus. Tie būs atrodami vairākās vietās gan pie ieejas, gan trenažieriem. 

Katrs apmeklētājs, kas veic apmeklējuma maksu, piedalās Ghetto Gym attīstīšanā. Samaksa nepieciešama, lai Ghetto Games spētu pilnībā nodrošināt pilnvērtīgu trenažieru zāles darbību – uzturētu tīrību un kārtību, segtu elektroenerģijas patēriņa izmaksas, kā arī atjaunotu esošos trenažierus un citu treniņu inventāru. Respektīvi, ikviens eiro tiks izmantots Ghetto Gym uzturēšanai, apkalpošanai, kā arī inventāra papildināšanai un fitnesa zonas paplašināšanai.

Papildus informāciju meklē ŠEIT