×

Jaunumi

Ghetto Raptors uzvarētājs 2021 - Roman Troy!

Spilgteņi

Ghetto Games

11. jūnijs, 7:04

10.jūnijā noslēdzās jauno Latvijas reperu konkurss – Ghetto Raptors, kurš ap sevi pulcējis dalībniekus ne tikai no Latvijas. 50 dalībnieki un tieši 1 no viņiem šodien sevi var saukt kā – Ghetto Raptors 1. sezonas uzvarētājs!

Līdz šim raidījums pulcējis vairākus tūkošus cilvēku, kuri sekojuši līdzi dalībniekiem iepriekšējās kārtās. Arī "Ghetto Games" šis ir pirmais dziedošais repa projekts, kurš visu konkursa laiku noticis attālināti! Tas noteikti ir bijis izaicinājums!

Bet ko, tad iegūst uzvarētājs?

Galveno balvu "Ghetto Raptors" nodrošina Balticovo Premium, Kreisā Krasta Studija un Ghetto Games. Ieraksts Kreisā Krasta studijā un video filmēšana. Uzvarētājiem tiks garantēta uzstāšanās Ghetto pasākumos vasaras sezonā.

Sezonas Balticovo simpātijas balvu izcīnīja neviens cits kā uzlēcošā zvaigzne TikTok platformā "La1nis", kurš repā sauc sevi par lil La1nis. Skatītāju simpātiju balvu ieguva dalībnieks, kurš zem savas fināldziesmas bija sakrājis visvairāk "like" jeb patīk!

 

Un Ghetto Games simpātiju balvu iegūst Gulbenietis, kurš savu karjeru sācis ar dzeju - KRI$! 

Šie trīs uzvarētāji iegūst iespēju uzstāties arī Ghetto Games lielākajos sezonas pasākumos! Kā jau dzirdējām Ghetto Raptors dalībnieki gatavo pārsteigumu skatītājiem!

 

Bet ko par uzvaru saka pats uzvarētājs ar skatuves vārdu “Roman Troy” jeb  Romāns Popovs, kurš uz finālu Latvijā braucis no pašas Lielbritānijas?

 

“Es jūtos atvieglots un patiesi pārsteigts. Nākamais plāns ir pacelt latiņu, lai “spēle” būtu augstāka kā vienmēr. Es gribu Jūs pārsteigt ar ļoti spēcīgiem singliem. Cerams, ka man izdosies labāk uzrunāt  Latvijas auditoriju, un mums, iespējams, būs kāda “dope” sadarbība, sajaucot krievu un latviešu repu kā Austrumbloka laikā.

Mans mīļākais mākslinieks no pēdējiem konkursa dalībniekiem bija Kristers Niks Kalniņš jeb KRI$, mīlu  viņa tembru. Līdz beigām es nebiju pārliecināta, ka uzvarēšu, esmu ierakstījis spēcīgu dziesmu, bet nebija pārliecība, vai tiesnešiem patīk šis stils. Tas bija eksperiments uz visiem 100%.

Bet tas bija tā vērts! Mana iedvesma ir mana dzīve, mana dzīves pieredze, enerģijas stāvoklis pašreizējā brīdī. Daba ir liela iedvesmas avota daļa. Novērtēju mierīgu, garu pastaigu  kalnos, kur es pārdzīvoju ļoti rūpīgu domāšanas procesu.

LIELS PALDIES par šāda pasākuma organizēšanu, kas iedvesmo cilvēkus kaut ko darīt ar savu dzīvi un sākt savu mūzikas ceļojumu. Paldies tiesnešiem par ticību visa konkursa garumā un cieņu, kas ir ļoti motivējoša. Paldies manai draudzenei, kura bija viena no lielākajām atbalstītājām, kura patlaban Lielbritānijā slimo viena pati, rūpējoties par mūsu bērnu un turklāt esot stāvoklī.

Paldies visiem, kas man ticēja un komentēja, kuri atklāja mani šajā konkursā.

Drīz jūs dzirdēsiet no manis vairāk.

Love, peace, and see you soon.”

 

Paldies visiem dalībniekiem, jo nekas nav beidzies šis ir sākums Jūsu repa karjerā! Arī turpmāk dalīsimies sociālajos tīklos ar mūsu dalībnieku gaitām mūzikā!

Paldies Ghetto Raptors žūrijai: Kristaps Strūbergs, Punkts uz I ( Kreisais Krasts) un Ozols.

Paldies Ghetto Raptors atbalstītājiem: Ghetto Games, Dzintars, Balticovo Premium, Silvanols, Zvaigznājs, Kreisā Krasta Studija, ProRent, Hoodshop, Ghetto Pietura un shop.ghettogames.com

 

Pilno ierakstu no finālraidījuma meklē Ghetto TV youtube kanālā!