×

Jaunumi

Ko domā #MoveForFun dalībnieki?

Spilgteņi

Ghetto Games

15. jūnijs, 2021, 9:30

Kādas emocijas Tev sagādā uzvara? Uzvara par katru noskrieto, noieto vai ar riteni nobraukto kilometru, ko esi izcīnijis.

Vai Tu piedalies Move For Fun izaicinājumā? Uzstādi arvien jaunus mērķus un izaicinājumus, jo tikai tā vari veicināt savu izaugsmi!

Mēs garantējam, ka, regulāri esot kustībā, ķermenis un prāts tikai un vienīgi būs par to pateicīgi, jo svaigs gaiss un izkustēšanās,  ir visnotaļ būtiski ķermeņa attīstīšanai, pilnveidošanai un stirpināšanai.

Kā saka Juris T., kurš aktīvi iesaistās Bike For Fun izaicinājumā: ''Motivācija braukt ar velo pēc kaut kāda laika rodas pati no sevis, sasniedzot kaut kādu nobraukto attālumu. Sākumā interesanti, cik daudz vari nobraukt vienā reizē. Pēc tam cik ātri vari nobraukt kaut kādu jau brauktu attālumu. Beigās jau tikai brauc un ne par ko nedomā :) Kādu stundu vai vairāk pamīt ar riteni  katrs var atrast, ja tik ir vēlme to darīt.'' Vai tas nav lieliski, ka motivācija rodas pati no sevis? Turklāt, kā jau Juris minēja, viss ir mūsu pašu rokās - sen zināmais attaisnojums, ka ''nav laika'', neder, jo laika ir vairāk kā gana, tikai nav vēlmes darīt.

Veselīga dzīvesveida piekopšanā ietilpst ne tikai kustības, bet arī pozitīvs skats uz dzīvi. Viens no kurioziem, kas atgadījās izaicinājuma laikā: ''Ir bijis tā, ka, braucot pa nezināmiem ceļiem un neskatoties kartē, domā ka izbrauksi vienā vietā, bet beigās izbrauc pavisam citur. Ar velo tas nav tik ''sāpīgi'', kā ejot ar kājām. Jo braucam mēs visi taču prieka pēc!'' un tieši tā arī ir - mēs visu  priekš sevis, nevis kādam citam.

Aicinām aktīvi iesaistīties arī jūnija mēnesī! Piesakies distantrace.com/ghetto

Balvas no shop.ghettogames.com iegūst paši aktīvākie dalībnieki! Pašlaik aktīvākais riteņbraucējs Andrejs G. ir nobraucis 665,7 kilometrus, bet aktīvākā gājēja/skrējēja Amanda G. ir pieveikusi 265,4 kilometrus. Vai Tu spēsi viņus panākt?