×

Jaunumi

Meklējot zelta zivi Grīziņā

Ghetto Floorball

Kristiāna Biezuma

26. maijs, 10:42

Cik savādi gan dzīvot jau maijā, bet katru otrdienu nedoties uz Grīziņkalnu, lai cīnītos par godalgotām vietām, ne? Lai arī šī brīža situācija mums neļauj piedzīvot neaizmirstamās emocijas uz centrālā laukuma, gatavojamies un izbaudām dzīvi citos veidos.
Sezona vairs nav aiz kalniem, lai iedvesmotu jūs un mūs, esam nointervējuši vienu no florbola pasākumu organizatoriem Robertu Villu.

 

Ko mēs varam sagaidīt no jaunās Ghetto Floorball sezonas?

  • ‘’Jaunā Ghetto Floorball sezona būs mazliet neierasta, ņemot vērā Covid-19 situāciju valstī, bet mēs centīsimies visu padarīt pēc iespējas patīkamāku arī grūto ierobežojumu dēļ. Šogad centīsimies mazliet pamainīt ierasto Ghetto Floorball grupu sadalījumu, lai kādam, kurš vēl tikai mācās būtu iespēja arī pacīnīties par kādu godalgotu vietu. Mēģināsim florbolu attīstīt augstākā līmenī, lai mūsu turnīrs, florbols, iegūtu lielāku popularitāti, kā tas ir futbolam vai basketbolam. Protams, mēģināsim arī iesaistīt vairāk lady komandas, jo meitenes arī grib un var spēlēt florbolu.’’

Kā pats gatavojies un trenējies?

  • ‘’Pašlaik aktīvi braucu ar velosipēdu un apmeklēju āra treniņus 1.līgā.  Sanāk arī šad tad uzspēlēt treniņa laikā florbolu uz asfalta. Ar lielāko prieku gaidu, kad valdība atļaus trenēties iekštelpās, lai atcerētos, kā izskatās florbola zāle, kur nu vel nūja.
  • Tādēļ varētu teikt, ka gatavība ir uz kādiem 70 %, bet nevarēšu pateikt vai šogad spēlēšu, bet labprāt uzspēlētu.’’

Ko tu varētu novēlēt spēlētājiem?

  • ‘’Pirmkārt, labas emocijas, jo bez labām emocijām nevar labi pavadīt laiku. Labi pavadīts laiks rada labas atmiņas un es gribētu, lai Ghetto visiem asociējas ar labām emocijām un labi pavadītu laiku sportojot vai atbalstot tos, kas sporto.
  • Otrkārt, apmeklēt getiņu ar labiem draugiem. Katrai komandai vajag savu labāko draugu atbalstītāju klubiņu.
  • Treškārt, uzvaras, jo bez uzvarām īsti nevar cīnīties pat godalgotām vietām attiecīgajā vecuma grupā. Tādēļ ieteiktu pacensties un uzvarēt ‘’

Kuru sporta veidu tavuprāt vajadzētu Ghetto sporta veidu izlasē?

  • ‘’Man pašam patīk teniss, bet šo sporta veidu Grīziņkalnā būtu ļoti sarežģīti noorganizēt, bet es labprāt noorganizētu badmintonu. Es īsti nezinu cik daudz Latvijā ir spēlētāju, bet domāju, ka būtu cilvēki, jaunieši un pieaugušie, kas tiešām gribētu piedalīties šajā aktivitātē.’’

Kura ir visbagātākā zivs?

  • ‘’Manuprāt, visbagātākā zivs ir kazarags (zināms arī kā kazrags), jo viņš ir nepamanāms un viņam ir gan brīvība, gan viss cits, ko viņš grib. Nav pieprasīts cilvēku vidū, ar to es domāju viņus gandrīz neviens neķer un negrib apēst, kā to grib darīt ar lasi, foreli vai karpu. Viņam visi liek mieru! Protams, nenāktu arī par sliktu noķert kādu zelta zivtiņu’’

Ko viena siena teica otrai?

  • ‘’Es pamainīšu šī jautājuma nozīmi, un sienas vietā izmantošu dzelzs konstrukciju. Šī dzelzs konstrukcija teiktu ‘’turam mūsu Ghetto Kolizeju, lai izdodas pasākums, un būtu pacilājuma sajūta spēlējot uz centrālā laukuma Grīziņā.’’ Kolizejs centrālajam laukumam piešķir tādu pašu sajūtu, kā Romas Kolizejs – īpašu vietu, kur katrs var izpausties.

 

Ceram, ka šī intervija, tev atgādināja par vasaras atmiņām uz Grīziņkalnā laukuma.

Pagaidām izbaudi brīvo laiku, komplektē komandu priekš Ghetto Floorball un meklē savu visbagātāko zivi, varbūt pat uzrauj badmintonu.

Paldies Robertam par atbildēm, gatavojamies sezonai un klausāmies, ko mums saka sienas.