×

Jaunumi

Nāc atbalstīt savējos Ghetto Basket Riga Challenger!

Ghetto Basket

Edgars Gertners

24. augusts, 10:07

Ar trīs Latvijas komandu līdzdalību jau šodien sākas lielākais 3x3 basketbola notikums - Ghetto Basket Riga Challenger. Tā ir pirmā reize pēc Tokijas olimpiādes, kad mūsu olimpiskie čempioni cīnīsies par uzvarām savu skatītāju priekšā Grīziņkalna kolizejā.

Kvalifikācijas turnīrā plkst. 14:55 cīņu pret Slovākijas Bojnice uzsāks komanda Jelgava, kuras sastāvā ir Latvijas otra stiprākā 3x3 komanda ar Armandu Ginteru, Robertu Pāži, Armandu Seņkānu un Mārtiņu Šteinbergu ierindā. Otrā spēle Jelgavai paredzēta pret Krievijas komandu Runa, kas sāksies 16:35.

Uzreiz pēc tam laukumā izies mūsu olimpiskie čempioni, lai plkst. 17:00 cīnītos pret Lietuvas Raudonvaris. Trešā Latvijas komanda Grīziņkalns pirmo spēli aizvadīs plkst. 18:15 pret spēcīgo Amsterdam. Otrā spēle Rīga komandai paredzēta 18:40, bet vakara noslēgumā 21:35 Grīziņkalns sacentīsies ar ASV komandu Princeton.

 

Video: https://youtu.be/4oLHW6zDXow

 

“Šī ir nozīmīga diena 3x3 basketbolam Latvijā, jo mājās spēlē ne tikai mūsu labākās komandas, bet arī pasaules grandi. Tā ir iespēja redzēt pasaules līmeņa ielu basketbolu, kur spēles rezultāts var izšķirties pat sekundes simtdaļās. Ceram, ka šis turnīrs vēl vairāk iedvesmos mūsu tautu sekot saviem mērķiem un nekad, nekad nepadoties,” saka Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans.

 

Šodien spēles notiks Grīziņkalna kolizejā, taču rīt, lietainu laikapstākļu gadījumā, tās tiks aizvadītas Daugavas sporta namā. Turnīrā kopumā piedalīsies 9 spēlētāji ar Tokijas olimpisko spēļu pieredzi. Rīt, 25. augustā, tiks noskaidrots turnīra uzvarētāji, kas iegūs ceļazīmi uz Abu Dhabi Masters un sadalīs 35 000 eiro balvu fondu.

 

Ghetto Basket Riga Challenger ir Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Pasaules tūres kvalifikācijas turnīrs, kas tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību. Divu dienu garumā apmeklētājiem būs iespēja just līdzi augstākās klases 3x3 basketbolam, vērot pasaules un Latvijas TOP dankerus Elite Air Slam Dunk konkursā, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs.

 

Biļetes var iegādāties TurTur.lv. Ieeja pasākumā ar Covid-19 sertifikātiem.