×

Jaunumi

Noskaidrots kuras Ghetto Basket 14.sezonas čempion komandas dosies uz NBA spēli Parīzē!

Ghetto Basket

Ghetto Media House

12. augusts, 12:15

Ghetto Basket 14.sezona ir noslēgusies un šis ir tikai komats nākamajai Ghetto Games 15.sezonai! Vairāk kā 450 dalībnieki superfinālā, kopār ar saviem atbalstītājiem, ģimenēm un draugiem piepildīja Grīziņkalna kolizeju, līdz pat noslēdzošajiem vakara fināliem!

11.augustā noslēdzās Ghetto Basket 14.sezona, kura savu pirmo turnīru šajā sezonā aizvadīja jau 2.jūnijā! Jauniešiem U11, U13, U15, U17, 18+ un Lēdiju grupā. 11 nedēļu garumā dalībniekiem bija iespēja cīnīties par ranga punktiem, jo superfinālā spēlē tikai sezonas labākās komandas! 14.sezonas superfinālā balva U15, U17 un Open grupā bija ceļazīme uz NBA spēli, Parīzē, ko dāvina Kristaps Porziņģis. Savkārt, sezonas ranga čempioni šajā sezonā katrs tika pie 100 EUR no veikala Ballzy!


Ghetto Basket superfinālā U11 grupā piedalījās 14 komandas, U13 grupā 24 komandas, U15 grupā 23 komandas, U17 grupā 20 komandas, Open un Lady grupā 26 komandas! Sīvās cīņās, kur katrs fināls bija punkts pie punkta ceļazīmes uz NBA spēli Parīzē U15, U17 un Open grupā izcīnīja

“Niknie Pipari”(U15) Markuss Kiops, Lūksss Levčenko, Eduards Poškus, Kārlis Liepiņš

“Vitālijs” (U17) Rūdolfs Švītiņš, Kristiāns Pastors, Edvards Egle, Kristiāns Armanovs

“Priecīgus!” (Open) Rendijs Feikners, Artūrs Grīnbergs, Kārlis Apsīts, Agris Stankevičš

 

Ghetto Basket 14.sezonas superfināla čempioni: 

U11 meitenes

1. "Mellenes"

Līga Straudovska, Keita Urmane, Karlīna Liepiņa, Elīna Liniņa 

2. "Čilli Četrinieks"

Madara Valaine, Anete Una Epnere, Enija Svārupa, Monta Ronesala 

3. "Zilais Četrinieks"

Elīza Grīnberga, Laura Strēle, Tīna Kārle, Amēlija Volkopa

 

U11 zēni

1. "Riekstkoži"

Adrians Brumbergs, Ralfs Jakovļevs, Kārlis Zariņš, Rodrigo Veinbergs 

2. "Valmieras Buldogi"

Emīls Kaufmanis, Kristians Martinsons, Valters Kaupe, Ričards Kreilis 

3. "Betons"

Bruno Danče, Everts Spilbergs, Gusts Bergmanis, Ralfs Cakars


U13 meitenes

1. "1par visiem visi par 1"

Šarlote Skrebele, Monta Čullstēna, Madara Martuzāne, Nadīne Graudiņa 

2. "King Bob"

Enija Brokāne, Emīlija Leitlande, Luīze Amoliņa, Kerlīna Balode 

3. "4etras"

Elīza Lence, Elza Kronberga, Emilia Baumane, Elīza Omula 

 

U13 zēni

1."Ventspils Banda"

Jēkabs Graudiņš, Jēkabs Milužs, Klāvs Černuho, Edgars Mitenbergs 

2. "Amatieri"

Kristians Reiters, Gustavs Stuklis, Gustavs Pētersons, Klāvs Ervalds 

3. "Lamzaki"

Leonards Papāns, Kristofers Fībigs, Kārlis Saukums, Mārtiņš Lācis  

 

U15 meitenes

1. "Black Mambas"

Tamirise Simonova, Anna Liepiņa, Ksenija Petrova, Elizavete Naidjonova 

2. "Blondīnes"

Rūta Ricika, Sofija Gabrāne, Keitija Mežaraupe, Jasmīne Janeka 

3. "Centra Bērni"

Zane Dzenīte, Līva Pumpure, Patrīcija Daniela Bediķe, Keitija Jekabsone 


 

U15 zēni

1. "Niknie Pipari"

Markuss Kiops, Lūksss Levčenko, Eduards Poškus, Kārlis Liepiņš

2. "Tallinas Kvartāls"

Roberts Freidenfelds, Edijs Začs, Gustavs Krīgers, Rihards Ivanovs 

3. "Daņa"

Krišjānis Mazburšs, Jorens Stikāns, Marko deksnis, Haralds Labalaiks 

 

U17 zēni

1."Vitālijs"

Rūdolfs Švītiņš, Kristiāns Pastors, Edvards Egle, Kristiāns Armanovs

2. "Air Villijs"

Everts Riekstiņš, Toms Markuss Salnājs, Adrians Visockis Rubenis, Kristers Frīdenbergs 

3. "Grizlijkalns"

Norberts Lasmanis, Andris Benedikts Gusts, Francis Neilands, Tomass Tomsons 

 

U17 meitenes

1. "Riepas"

Aleksandra Sprugaine, Patrīcija Smone, Krista Šķerba, Adelīna Urtāne 

2."Trio"

Paula Putniece, Katrīna Lavrinoviča, Amanda Gaiduka 

3. "Daugavpils"

Katrīna Eva Millere, Arita Baltace, Olesja Bojarova, Milana Bobiļeva 

 

Lady

1. "Uzmini nu!"

Marta Blūma, Anete Blūma, Laura Okuņeva, Elza Bieriņa 

2. "RSU"

Liza Čumika, Alise Bruzinska, Una Šteinharde, Anita Miķelsone 

3. "Barankas"

Rēzija Terēze Dubulta, Zelma Mālmane, Evelīna Freimane, Madara Pētersone 

 

Open

1. "Priecīgus!"

Rendijs Feikners, Artūrs Grīnbergs, Kārlis Apsīts, Agris Stankevičš

2. "Metinātāji"

Janis Kaufmanis, Edmunds Elksnis, Edgars Kaufmanis, Jānis Engers 

3. "Bauerfeind"

Uģis Kasparāns, Jānis Ābols, Tomass Sparāns, Mārcis Osis 

 

Paldies Ghetto Basket sezonas spēlētājiem, paldies skatītājiem!

Ghetto Basket 15.sezona sāksies 2023.gada 13.maijā!

Superfinālu norisi līdzfinansē Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai veicinātu Rīgas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu komandu iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs.

Paldies arī superfināla atbalstītājiem: Dzintars, Rīgas Brīvosta, Latvijas Valsts Meži, Maxima, Clean R, Latvijas Nafta Mangaļi - Cido Group, Būvniecība ABC, Httpool, Riga Plaza, Nike, Lampa.lv, LFF, Bella, Credo, Sporta Komplekss 333, Graci musli, Skrīveru saldumi, Myfitness, CHILLI PIZZA (tiamo grupa), Florbola veikals "Sigulda", Latvijas Flrobola savienība, Rāmkalni, Nela Gems, LaLiga, Kristaps Porzinģis un Ghetto Pietura.