×

Jaunumi

Noslēdzies Brīvības skrējiens / gājiens 2021

Spilgteņi

Ghetto Games

5. maijs, 14:16

2021. gada Brīvības skrējienā / gājienā kopā ir veikti 8732 km. Rezultātā, pateicoties veiktajai distancei, iestādīsim 873 kokus sadarbībā ar uzņēmumu SIA “R Grupa”. Šo rezultātu sasniedza vairāk kā 1000 skrējēju / gājēju visā pasaulē, daloties ar aktivitātēm un emocijām izaicinājuma laikā savos sociālajos tīklos.

Ar kopā veiktiem 8732 km, gluži kā Ķīnas mūra garums, ir noslēdzies Brīvības skrējiens / gājiens 2021. Kā tika ziņots pirms skrējiena - par katriem 10 km tiks iestādīts viens koks sadarbībā ar SIA “R GRUPA”, kas nozīmē, ka Latvija kļūs par 873 kokiem bagātāka.

8732 km ir kā ceļojums no Maskavas, cauri Skandināvijas valstīm un vēl apceļojot visu Eiropu. Tādējādi katrs dalībnieks, kurš piedalījās Brīvības skrējienā / gājienā ir maza daļa no iespējami liela ceļojuma, kuru atbalstīja “Ghetto Games”, “Ghetto Games Shop” un Ghetto Games lieldraugs - Dzintars.

Kopā šajās sacensībās piedalījās vairāk nekā 1000 cilvēku no visas pasaules, no kuriem daudzi ar savu veikumu dalījās arī sociālajos tīklos, piedaloties izlozē par simpātiju balvām no atbalstītājiem COROS Baltic, AfterShokz un Razor, ELEME interneta veikala. 

Kā saka Raimonds Elbakjans, kurš sasniedza savu šī gada mērķii - noskriet maratona distanci (42 km) aptuveni 3:30h: “Mēs dzīvojam interesantā laikā, bet mums katram ik dienas ir izvēle: Celties un iet darīt, vai gausties par apstākļiem, kuri ir pašu galvās izveidotas barjeras! Novēlu mums katram atrast savu motivāciju, lai iedvesmotu sevi ik dienas, visos darbos un nedarbos, jo galvenais taču ir: Dzīvot dzīvu dzīvi!”

Citreiz kā motivācija noder savi vai citu sasniegumi, tieši tāpēc īpaši sveicam trīs labākos, aktīvākos skrējējus katrā disciplīnā un tos, kas visvairāk nogāja- 

Labākie katrā disciplīnā:

42 km: Dzintars Petrovs, Raimonds Elbakjans, Lauris Puhovs; 
21 km: Zintis Liepa, Elvijs Menniks, Artūrs Elstiņš;  
10 km: Krists Ābols, Renārs Brālis, Ieva Stankeviča;
7 km: Anita Ieviņa, Raivis Leimanis, Dāvids Krūmiņš;
5 km: Marta Luīze Pētersone, Kaspars Pētersons, Marta Špudzāne;
3 km: Alekss Litvinovičs, Iveta Niedre, Raivis Asns;
1 km: Aksels Kēnigsvalds, Katrīna Špundzāne, Jeļena Simanoviča;

Gājēji: Inese Limbuka, Raimonds Grants, Līva Puriņa.

Un esam priecīgi arī par tiem septiņdesmit septiņiem cilvēkiem, kuri izaicināja sevi un atrada motivāciju veikt garāku distanci nekā sākumā bija reģistrējuši distantrace.com mājaslapā.

Tiekamies jau nākamajā pasākumā!