×

Jaunumi

Olimpiskais četrinieks atgriežās un tiek pie pirmā sezonas titula "WT Montreal"!

Ghetto Basket

Ghetto Games Media

5. septembris, 2022, 8:34

Kanādas pilsētā Monreālā noslēdzies Pasaules tūres "Masters" turnīrs 3x3 basketbolā. To ar triumfu noslēgusi Latvijas komanda "Riga", kas finālā ar 19:17 pārspēja mūsu kaimiņus Lietuvas komandu "Šiakiai", tiekot pie pirmā titula šosezon. Kārlis Pauls Lasmanis tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju.

Pēc pirmās vietas izcīnīšanas grupā "Riga", kas Monreālā spēlē labākajā sastāvā, Agnim Čavaram, Naurim Miezim un Edgaram Krūmiņam pievienojoties Kārlim Paulam Lasmanim, latvieši ceturtdaļfinālā nosargāja uzvaru pret ASV komandu "Princeton" (21:18). Tādējādi tika pārtraukta šīs sezonas neveiksmju sērija "Masters" posmu ceturtdaļfinālos. Pusfinālā "Riga" vajadzēja cīnīties ar Austrijas komandu "Vienna".

Finālā "Riga" basketbolistus gaidīja kaimiņu duelis, jo dramatisku uzvaru pusfinālā pār ASV komandu "Omaha" ar 20:18 izcīnīja "Šakiai" no Lietuvas, kas Monreālā triumfēja 2019. gadā. Spēli ar labu spēli aizsardzībā sāka "Riga", bet pirmos punktus no tālās distances tāpat guva lietuvieši. Lasmanis atbildēja ar diviem precīziem soda metieniem, bet pēc Mieža nesekmīgajiem metieniem neizšķirtu panāca Čavars (3:3).

 Lasmanis apspēlēja pretspēlētāju un trieca bumbu grozā no augšas, pieliekot treknu punktu spēlei un dodot "Riga" pirmo uzvaru "Masters" turnīrā šajā sezonā - 19:17. Bez pārsteigumiem par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Kārli Paulu Lasmani.

 

Sveicam ar panākumiem! 

Informācijas avots: sportacentrs.com