×

Jaunumi

"Pēc Ghetto Basket sezonas beigām sapratu , ka tā vasara bija, ir un būs pati labākā vasara manā mūžā"

Ghetto Basket

Sintija Leimane

18. marts, 17:25

Sezona jau sen aiz kalniem, bet kādas emocijas paliek atmiņā spēlētājiem pēc sezonas? Vai spēlētājs izdomā palikt un turpināt iesaistīties Ghetto Basket vai izaug un aiziet?

Džeki, kurus redziet bildē ir 11. sezonas Superfināla U16 grupas uzvarētaji - “Rookies ProBasketball”! Katrs no viņiem ir spēlējis basketbolu jau kopš bērnības, taču kā viņi jutās superfinālā? Cik grūti vai viegli ir būt favorītkomandai rangā? Kas palīdz un kādi ir mīnusi, ja komandas biedri ir nepazīstami savā starpā? Un, kas džekiem pašiem palicis atmiņās no superfināla un sezonas?

 

Edgars Vanags

“ Tā diena atmiņā vienmēr paliks..
Iegājām Grīziņā, ar stresu, jo bijām stabili favorīti grupā, ar visiem tikām galā pārliecinoši, bet 1/4 finālu iesākām ar rezulātu 0:6! Likās, ka viss! Mūsu sapnis un mērķis beidzies..

Bet saņēmāmies un uzvarējām! 1/2 fināls bija trakākā spēle, kuru  esmu spēlējis iekš  “Ghetto Basket", ja nemaldos, tad spēlējām vismaz pusstundu, viens otru sitām, lai tikai tiktu pie uzvaras! 
Brīdī, kad rezultāts bija 6:12, atkal likās - viss, kapāsim par trešo vietu, bet notika brīnums un atspēlējāmies! Tas bija fantastiski, sajūtas un emocijas bija nākamajā līmenī. Finālā jau iegājām ar pārliecību un zinājām, ka jāceļ uzvaru, nav jau  citu variantu.

Tā arī izdarījām - uzvarējām, bijām bezgala priecīgi un laimīgi - viss smagais darbs, ko ieguldījām sezonas garumā, beidzot atmaksājās!!!
Kļuvām  ne pat par labākajiem draugiem, bet par vienu kopīgu ģimeni!


Nākamajā  sezonā jau pats "sitīšos" ar lielajiem, bet kādu posmu noteikti kopā uzspēlēsim!
Ikdienā ar Ņikitu un manu brāli ( Kristaps Vanags) spēlējam kopā vienā komandā (BJBS Rīga Centrs), tādēļ mums saikne savā starpā ir ļoti laba, bet ar “Zumčiku” (Mārtiņu Zumentu) tikai pirms pirmā posma iepazināmies, bet viņš mums visiem ir kā mazais brālis! ”


Ņikita Kuzņecovs

“Viss ir ļoti forši! Vēl joprojām atceros to dienu, kad mēs varējām zaudēt pusfinālā...bet
Bet MĒS  bijām morāli stiprāki un uzvarējām. Un tagad komandas biedri ir  kļuvuši  par kaut ko vairāk nekā draugiem!”

Mārtiņš Zuments

“Jā, nu atmiņas par superfinālu vienmer paliks atmiņā!

Pagājušogad superfinalā paliku 3.vietā! Nebija tā labakā sajūta un šogad ( aizvadītajā sezonā)  mani no nekurienes uzaicināja visforšakie brāļi Latvijā! Sākumā bija liels stress, jo negribēju viņus pievilt, bet sezonai ejot paliku drošāks! Bija ļoti forši spēlēt ar viņiem. Tagad visi esam labi draugi! "

Kristaps Vanags

“Tā diena bija superīga! Pilna ar labām emocijām! Sezonā bijām favorīti, kas nāca drusku par sliktu mums , jo saskārāmies ar daudzām grūtībām, jo pretinieki mūs nerespektēja un cīnijās līdz galam. Cepuri nost! Pēc Ghetto Basket sezonas beigām sapratu , ka tā vasara bija, ir un būs pati LABĀKĀ vasara manā mūžā, jo ne tikai ieguvām lielo balvu , uz kuru gājām trīs mēnešus, bet arī visi palikām tuvāki un draudzīgāki. Pāri visam stāv draudzība un labās atmiņas! Paldies par to Ghetto Games!”

 

 

 

Katru nedēļa būs iespēja lasīt spēlētāju emocijas par aizvadīto sezonu un sajūtām superfinālā!

Vairāk seko līdzi aktualitātēm: https://www.instagram.com/ghettobasket/