×

Jaunumi

Pirmais Ghetto Games treniņu mēnesis

Spilgteņi

Ghetto Games

28. maijs, 12:37

Sākoties jaunajai 13. sezonai meklējam veidus kā pielāgoties valstī esošajai situācijai tā, lai turpinātu būt aktīvi, nodarbotos ar spotu un rūpētos par savu veselību. 

Šogad 13. maijā izpalika liels šovs, basketbola turnīri un simtiem cilvēku pulcēšanās Grīziņā.. Tomēr, lai atzīmētu Ghetto Games sezonas sākumu, jauniešiem tika dota iespēja ierobežotā skaitā komandu tikties basketbola treniņā. 

Lai gan šī bija citādāka formāta “sezonas atklāšana”, gaisā virmoja enerģija un daudzi spēlētāji bija sajūsmā, ka beidzot var kopā ar citiem uzspēlēt basketbolu, jo nu jau vairāk kā gadu lielāko daļu sava laika pavadām esot mājās pie datora vai uz dīvāna. Daudzi ir piemirsuši, ko nozīmē sajust adrenalīnu, cīnīties par uzvaru, cieņpilni izturēties pret pretinieku, kontrolēt emocijas uz laukuma un pats galvenais- kārtīgi iesvīst. 

Pētījumi pierādā, ka jauniešu mentālā veselība ir kritiskā līmenī. “63% Latvijas jauniešu atzīst: viņu mentālā veselība ir pasliktinājusies pandēmijas laikā. Vairāk kā 60% piedzīvo uzmācīgas domas vai ir ļoti viegli aizkaitināmi” Jauniešiem ir liegta iespēja sacensties (ja vien neesi augstāko sporta līgu komandu spēlētājs), pilnvērtīgi trenēties, socializēties, kas jauniešiem ir tik ļoti svarīgi. Varam satikties ar draugu, lai izietu kārtējā pastaigā pa rajonu. Tiek atvērtas terases, taču, kur un kā savu brīvo laiku pavadīt jaunietim? 

Lai to mainītu, Ghetto Games sniedz iespēju Grīziņā apmeklēt sporta treniņus. Jauniešiem ir jāstiprina gan sava fiziskā, gan mentālā veselība. Un viens no visvieglākajiem veidiem, kā to uzlabot, ir nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm. Nu jau kā mēnesi, aktīvākie jaunieši dodas uz Grīziņkalnu, lai uzlabotu un arī atsvaidzīnātu prasmes futbolā, florbolā, basketbolā un arī dejās. Gluži kā citos gados ierasts, otrdienas tiek florbolam, trešdienās- futbols, bet ceturtdienās notiek basketbola treniņi. 

 

Lai kontrolētu cilvēku skaitu, kas atrodas teritorijā, aicinām komandas iepriekš pieteikties. Vairāk info meklē Ghetto.lv sadaļā “GYM” 

 

Bildes no treniņiem meklē Mediji - Foto sadaļā.

 

Ar nepacietību gaidām, kad varēsim rīkot sacensības un pulcēties klātienē, lai atbalstītu komandas!