×

Jaunumi

#RunForFun 4.maija Brīvības skrējiens otro gadu attālināti, bet kopā.

Spilgteņi

Ghetto Games

13. aprīlis, 18:15

Viens no šī gada attālinātajiem “Ghetto Games” highlight pasākumiem, Brīvības skrējiens, norisināsies š.g. 4.maijā, katram dalībniekam veicot sev piemērotāko distanci. Labākie dalībnieki tiks pie balvas, pārējiem būs iespēja iegādāties piemiņas balvu. Svarīgākais atcerēties trīs noteikumus – viens skrējiens dienā bez atpūtas pauzēm, jebkurā vietā pasaulē

Jau vairāk kā gadu katrs sportojam attālināti un arī šogad, otro gadu pēc kārtas, 4.maija Brīvības skrējiens norisināsies kopā, bet attālināti, katram savā apkārtnē. “Ghetto Games” aicina dalībniekus izvēlēties sev patīkamāko distanci – 1, 3, 5, 7, 10, 21 vai 42km.

Šogad dalībnieki var skrējiena laikā arī pārdomāt par distances garumu un sportiskā gara ietekmē skriet vairāk. Piemēram, var izvēlēties 3km, bet noskriet 5km un automātiski nomainīsies distance, kurā dalībnieks pieteicies. Pretēji gan tas nestrādās – kādai distancei dalībnieks piesakās, tik arī ir minimālais distances garums, kurš jāveic, citādi rezultāts netiks ieskaitīts.

Svarīgi, ka dalībnieks vislaik ir kustībā un distanci veic bez atpūtas pauzēm. Tieši tāpēc dalībnieki dalīsies vecuma grupās, lai varētu sacensties ar saviem vienaudžiem. Jāņem vērā, ka Brīvības skrējiens norisinās visu dienu un katrs var veikt distanci sev ērtākajā laikā, bet tiks ņemts vērā tikai pirmais rezultāts. Pozitīvi, ka ir cilvēki kuriem patīk skriet gan no rīta, gan vakarā, bet Brīvības skrējienam jāizvēlas būs tikai rīta vai vakara skrējiens, otru skrējienu var veikt “Ghetto Games” izaicinājumā #ForFun, kuram var reģistrēties distantrace.com/ghetto mājaslapā.

Dalība arī šajā pasākumā, kā pārējos #ForFun projektos būs bez maksas un reģistrācija jāveic tieši tajā pašā distantrace.com/ghetto mājaslapā. Katras kategorijas labākie sportisti tiks apbalvoti, bet pārējiem būs iespēja samaksāt noteiktu naudas summu un saņemt piemiņas balvu par piedalīšanos šajā pasākumā.

Tā kā šis ir attālinātais pasākums, aicinām pieteikties cilvēkus arī no citām valstīm, jo attālināti varam būt vienoti visā pasaulē, kā tas bija jau 2020.gada Brīvības skrējienā.

_______________

Pieteikšanās šeit: https://distantrace.com/lv/sacensibas/132/