×

Jaunumi

Saulkrastos ceļazīmi uz "Ghetto Basket" "Quest" sērijas finālu izcīna "Kūsiņā iekšā"

Ghetto Basket

Renārs Buivids

29. jūlijs, 2019, 21:33

"Saulkrastu kokteiļa" ietvaros notikušajā 3x3 basketbola turnīrā "Uno Group Quest Stop" pirmo vietu un ceļazīmi uz "Quest" finālu Grīziņkalnā izcīnīja Rīgas komanda "Kūsiņā iekšā" - Mārtiņš Zemturis, Renārs Uzraugs, Mārtiņš Rozenbergs un Ivars Rihards Žvīgurs.

Finālspēlē krustojās "Kūsiņā iekšā" un citas Rīgas komandas "Cavendish" (Andis Cīrulis, Rolands Brenčs, Edgars Naglis, Kaspars Veide) ceļi. Abi kvarteti līdz izšķirošajam mačam par 1. vietu bija guvušas pa septiņām uzvarām pēc kārtas. Finālā tomēr "Kūsiņā iekšā" uzvarēja pārliecinoši - 22:12.

"Kūsiņā iekšā" saņēma lielāko daļu - 300 eiro - no "Uno Group" sarūpētā balvu fonda. "Cavendish" 3x3 basketbolistiem 150 eiro, bet trešo vietu ieguvušā Rīgas "Saldā ēdiena" rēķins papildinājās par 50 eiro.

Par "Gatves Bodes" vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Mārtiņš Rozenbergs.

"Kūsiņā iekšā" izcīnīja ceļazīmi uz "Ghetto Basket" rīkotās "Quest" sērijas finālu 15. augustā Rīgā, Grīziņkalnā, kur vairāku valstu kopumā 24 komandas cīnīsies par braucienu uz Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres posmu Debrecenā (Ungārija).

"Saulkrastu kokteiļa" "Uno Grou Quest Stop" laureāti:

1. "Kūsiņā iekšā" (Mārtiņš Zemturis, Renārs Uzraugs, Mārtiņš Rozenbergs, Ivars Rihards Žvīgurs);

2. "Cavendish" (Andis Cīrulis, Rolands Brenčs, Edgars Naglis, Kaspars Veide);

3. "Saldais ēdiens" (Edgars Lācis, Ginters Ansis Blumbergs, Jānis Ābols, Ričards Pinne).

4. "Luminor LV", 5. "Pikantais kūrorts", 6. "Garkalnes novads", 7. "Team Ķocis", 8. "MILF".

Foto: Raimonds Subatovičs.