×

Jaunumi

“Skriet vienam, bet zinot to, ka skrien vēl simtiem cilvēki – tā ir lielāka motivācija un spēks!”

Spilgteņi

Ghetto Games

14. aprīlis, 15:21

Tuvojoties “Ghetto Games Brīvības Skrējienam 2021”, aicinām pārdomāt iemeslus, kas mums liek ikdienā kustēties. Vai gluži pretēji - slinkot. Kam ikdienā Tu skrien pakaļ? Vilcienam? Autobusam? Varbūt kādam cilvēkam?

Un cik bieži atrodies situācijā, kad nespēj rast motivāciju skrējienam priekš sevis, nevis citiem!
Aktīvs dzīvesveids, mūsu ikdienā ir kļuvis kā mārketinga ierocis. Vai Tu pakļaujies, jo tas ir “trendā” vai arī, jo esi aktīva dzīvesveida piekritējs bez reklāmas iespaida?

Ko par to domā Raimonds Elbakjans?

“Es regulāri sāku skriet 2019.gada 6.decembrī. Mani uzaicināja un motivēja Vladimirs Vološins. Es nezināju, ka var skriet lēni un ilgi...

Skriešana dod man iekdienā iespēju pabūt ar sevi....iespēja paklausīties kādu lekciju vai interesantu blogeri. To var lieliski apvienot. Un protams, tas palīdz saglabāt lielisku fizisko formu, lai nodarbotos ar dažādiem citiem saviem hobijiem. 

Ja Tev liekas, ka neesi skrējējs, tad sāc ar ātru iešanu. To arī es darīju 2019.gada janvārī, kad sāku daudz staigāt un domāt par dzīvi....skriešana atnāca likumsakarīgi. 

Līdz šim, mana garākā distance skrienot ir 42km, to es veicu pirmo reizi pagājušā gada 4.maijā, cik zīmīgi, ka tieši tas notika reizē ar Ghetto Games pirmo “Brīvības skrējienu”! Tagad plānoju atkārtot to pašu, tikai ar labāku rezultātu. Gribu izskriet šo distanci zem 3h 45min, vajadzētu izdoties!

Brīvības skrējiens ir foršs ar to, ka Tu  dari to pats sev. Un iespēja to darīt visiem kopā, bet attālināti, kopā ar vēl simtiem cilvēku, kuriem arī ir savi mērķi, padara šo skrējienu īpašu. Ir sajūta, ka visa mūsu enerģija satiekas un, tas dod vēl lielāku spēku!”

Veiksmi visiem skrējējiem - Izaiciniet sevi!

 

“Ghetto Games Brīvības Skrējiens” 4.maijā notiks jau otro gadu. Pirmajā gadā sasniedzot vairāk kā 13’000 noskrietos km, esam gatavi šo rekordu uzlabot.

Nebaidies, ja šie būs tavi pirmie noskrietie km! Piesakies un izaicini pats sevi, draugus un ģimeni!

Vairāk infomāciju meklē mūsu mājaslapā - Brīvības Skrējiena sadaļā!

Reģistrācija pieejama šajā linkā: https://distantrace.com/lv/sacensibas/132/