×

Jaunumi

Turnīra “VEF Rīgas skolu superlīga” informatīvā tiešraide jau pēc trīs dienām

Spilgteņi

Sanita Vitkovska

29. janvāris, 14:49

Pirmdien, 1.februārī, plkst. 19.00, Ghetto Games youtube kanālā Ghetto TV būs skatāma turnīra “VEF Rīgas skolu superlīga” 12.sezonas informatīvā tiešraide. Ar aktuālāko informāciju par uzdevumu izpildi un sezonas gaitu skatītājus iepazīstinās Jānis Burmistris un Reinis Hugo Kalniņš. Tiešraides laikā gaidāmi sveicieni no VEF Rīga spēlētājiem, konkursi un studijas īpašais viesis.

        Aptuveni stundu garajā tiešās translācijas laikā Ghetto TV kanālā interesentiem būs iespēja iegūt atbildes uz  jautājumiem saistībā ar gaidāmo turnīru – noskaidrot tā norises laiku, uzdevumu izpildes noteikumus un sezonas gaitu. Ikviens varēs piedalīties konkursos un iegūt balvas no ProBasketball, basketbola kluba “VEF Rīga”, putnu fabrikas Ķekava un Ghetto Games, kā arī sekot līdzi treniņam trenera Salvja Mētras vadībā. Motivācijas devu jauniešiem tiešraides laikā sniegs arī kāds no VEF Rīga spēlētājiem.

       Pašlaik turnīram pieteikušās un par “VEF Rīgas skolu superlīgas” čempionu titulu gatavas cīnīties sešas skolas – Rīgas Teikas vidusskola, Rīgas 13.vidusskola, Rīgas 25.vidusskola, Rīgas 47.vidusskola, Rīgas 7.pamatskola un Rīgas Igauņu pamatskola. Pieteikšanās turpinās līdz 6.februāra plkst. 23.59.

       Kopš 2010.gada turnīrs “VEF skolu superlīga” norisinājies Rīgas skolās jau vienpadsmit reizes, taču šogad, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, turnīrs norisināsies online vidē, un pasākumam būs iespējams sekot līdzi video translācijās Ghetto Games youtube kanālā Ghetto TV. Turnīrā var piedalīties gan zēni, gan meitenes 6.-7., 8.-9., 10.-12. klašu grupās. Sacensības norisināsies piecās kategorijās, un katrā no tām dalībnieku uzdevums būs veikt dažādas aktivitātes un žūrijas novērtējumam iesūtīt atskaites foto vai video. Dalībniekiem būs jāveic soda metieni un metieni no centra, kā arī 3 punktu un 4 punktu metieni. Turnīra laikā norisināsies arī slam dunk jeb danku konkurss. Bez vecuma ierobežojuma būs iespējams piedalīties arī e-sporta sacensībās starp skolām basketbolā, spēlējot NBA2K21 Xbox un PlayStation platformās. Papildus tam, ikvienam būs iespēja sevi pierādīt arī skriešanas un iešanas disciplīnās.

 

Kontaktinformācija:

Kārlis Podāns

VEF Rīgas skolu superlīgas projekta menedžeris

e-pasts: kpodans@gmail.com

tel.nr.: +371 24785773