×

Jaunumi

Turnīra “VEF Rīgas skolu superlīga” pirmais posms ir noslēdzies

Spilgteņi

Sanita Vitkovska

23. februāris, 13:55

Svētdien, 21.februārī, noslēdzies turnīra “VEF Rīgas skolu superlīga” pirmais posms, kurā Rīgas skolu pārstāvji centās veikt pēc iespējas garāku distanci ejot vai skrienot, lai nopelnītu uzvaras punktus savai skolai. Nedēļas laikā kopumā noskrieti 2223,9 kilometri un noieti 5493,11 kilometri.

Pirmajā RUN FOR FUN un WALK FOR FUN posmā aktīvi piedalījās gan Rīgas skolu skolēni visās vecuma grupās, gan arī skolotāji. Visaktīvāk piedalījās 6.-7. klašu grupa, taču lielāko kilometru skaitu veica skolotāju  grupa. 

6.-7. klašu grupā vislabāk veicās Āgenskalna sākumskolai un Rīgas 64.vidusskolai, 8.-9. klašu grupā aktīvākie bija Rīgas Franču liceja un Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas skolēni, savukārt vidusskolēniem lielāko distanci veica Rīgas Teikas vidusskola zēniem un Rīgas 51.vidusskola meitenēm. Skolotāju grupā pārliecinoši 1. vietu ieguva Rīgas Franču liceja skolotāji, kuri nedēļas laikā kopā noskrēja un nogāja 1693,10 kilometrus. Par pirmās nedēļas MVP tika atzīta Linda Ērmane(Rīgas Franču licejs, 242,35 kilometri).

Turnīrs ''VEF skolu superlīga'' tika veidota 2010.gada martā un tā mērķis ir ne tikai popularizēt basketbolu jauniešu vidū, bet arī mudināt jauniešus pievērsties aktīvam dzīvesveidam un lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Vienpadsmit gadu laikā turnīri guvuši lielu atsaucību un iekarojuši uzmanību Rīgas skolu vidū. Šogad, pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, turnīrs notiek citādākā formātā. Dalībniekiem jāveic uzdevumi un rezultāti jāiesūta elektroniski. Par pasākuma organizēšanu rūpējas basketbola klubs “VEF Rīga”, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, kā arī Ghetto Games.

Kontaktinformācija:
Kārlis Podāns

VEF Rīgas skolu superlīgas projekta menedžeris
e-pasts: kpodans@gmail.com
tel.nr.: +371 24785773