×

Jaunumi

Zināmi Ghetto Faktora “jaunā brāļa” – Ghetto Raptora atlases kārtas rezultāti

Spilgteņi

Ghetto Games

22. aprīlis, 16:02

Gandrīz puse - trīsdesmit dalībnieki ir kvalificējušies Ghetto Raptora pamatkārtai. Šos dalībniekus varēs uzzināt jau šodien, 22. aprīlī plkst. 19:00, Ghetto TV Youtube kanālā. Raidījumā dzirdēsiet gan žūrijas glaunos, gan īpašā viesa emocionālos komentārus par dalībniekiem, kā arī vienu no svarīgākajām lietām, lai tuvotos finālam- nākamās kārtas uzdevumu.

Ghetto Faktora ietvaros, pirmo reizi četru gadu laikā, jaunajiem repa talantiem tiek dota iespēja piedalīties speciāli viņiem paredzētā kategorijā - Ghetto Raptorā. Lieliskā un kompetentā Ghetto Raptora žūrija, kurā ir Ozols (Ģirts Rozentāls), SU$HI TAKEØUT (Kristaps Strūbergs, Singapūras Satīns) un Punkts uz I (Ingus Šusts, Kreisas Krasts), ir izvēlējušies oriģinālākos, kreatīvākos un, viņuprāt, 26 labākos dalībniekus, kuri tiek Ghetto Raptora pamatkārtā. 

 

Konkurss kopumā norisinās četrās kārtās, sākot ar atlasi, kura norisinājās no 19. marta līdz 5. aprīlim. Pirmās kārtas rezultātus varēs uzzināt jau šodien, 22. aprīlī plkst. 19:00, Ghetto TV Youtube kanālā. Gandrīz puse  – tieši 30 labākie dalībnieki – divdesmit seši no žūrijas un četri no skatītāju balsojuma, tiks pamatkārtā, kura norisināsies līdz 29. aprīlim. Šīs kārtas labākie dalībnieki tiks pusfinālā, bet saldajā ēdienā būs fināls, kas norisināsies klātienē (ja to ļaus MK noteikumi). 

 

Uzvarētājam tiks piešķirta balva 2000 eiro vērtībā no kopējā balvu fonda, kas ir 4000 eiro, un kuru nodrošina mūsu lieliskais sponsors, un iespējams dabīgākais zīmols Latvijā - Silvanols un Ghetto Games. Šo balvu būs iespējams realizēt sadarbībā ar mūzikas menedžmenta aģentūru Zvaigznājs un Kreisā Krasta studiju, piedaloties jau zināmajam reperim Punkts uz I (Ingus Šusts). 

 

Konkursu un raidījumus atbalsta arī Prorent, piedāvājot pasākumu tehnisko nodrošinājumu, Balticovo Premium ar savu jauno un garšīgo prudukciju, kosmētikas ražotājs Dzintars, naktsklubs FIRST МИР, Ghetto Pietura un shop.ghettogames.com 

 

Atlases kārtas pirmos piecus labākos dalībniekus ar degsmi, aizrautību un interesi vēroja un komentēja pavisam īpašs viesis - Edgars Bāliņš. Viņa, brīžam asie komentāri un emocijas, netika slēptas un kritikas devu saņēma katrs no TOP5 Raptora dalībniekiem.  

 

Savas domas un ieteikumus konkursa dalībniekiem izteica arī cilvēks, bez kura šis konkurss nebūtu iespējams - Jānis Kozlovskis: “Ghetto Raptors ir fantastisks konkurss, tas ir kā jaunākais brālis Ghetto Faktoram, bet speciāli priekš reperiem. Ghetto Faktors jau sevi ir pierādījis kā lielisks projekts, no kura ir atspērušies un labu grūdienu saņēmuši vairāki atpazīstami mūziķi, piemēram- Aminata, Patrisha, Justs Sirmais, Kristīne Prauliņa un Loreta Reide. Es ticu, ka Ghetto Raptors sniegs to pašu un vēl vairāk. Bet svarīgi atcerēties, ka mēs radām šo platformu, bet darbs galu galā ir jāpaveic viņiem pašiem. Cik radoši, centīgi un ar cik lielu darbu pieies šim konkursam, tik ražīgi būs finiša augļi. Pozitīvā ziņa no iepriekšējiem Ghetto Faktoriem, ka nav obligāti jābūt uzvarētājam, lai iegūtu atpazīstamību un popularitāti, vai lai veiksmīgi turpinātu muzicēt. Šī ir platforma, kur Tu vari sasniegt jaunu, lielu auditoriju. Un kas gan mūziķim ir vairāk vajadzīgs kā skatuve, no kuras tikt sadzirdētam. Nodot savu ziņu, savu vēstījumu pēc iespējas vairāk cilvēkiem.”

 

Tiekamies Ghetto TV pirmajā Raptors epizodē!