×

Brīvrunu batls

Brīvrunu batls "Štuka Par Bazaru" 2021

Štuka par bazaru

Ghetto Games

2. augusts, 22:27

Brīvrunu batls atgriežas ar jauniem talantiem un arī jau pārbaudītiem un zināmiem reperiem. Rezervē vietu un laiku, jo jau 13.augustā tiekamies Grīziņā uz Brīvrunu batlu “Štuka Par Bazaru” 2021.

Arī šogad 13. Augustā plkst. 19:00 Ghetto Games parkā pulcēsies Latvijas labākie brīvrunas meistari, kuri savā starpā cīnīsies gan par skatītāju atzinību, gan par 1000,- EUR lielu naudas balvu.

Brīvrunu batlā piedalīsies organizatoru uzaicinātie dalībnieki - Abra, Burlax, E.V. un Zirnis, kā arī 4 citi dalībnieki, kuri vislabāk pierādīs sevi atlasē. Abra un Zirnis sevi ir pierādījuši jau uzvarot iepriekšējo gadu batlos. Vai viņiem tas izdosies arī šogad? 

 

4 dalībnieku atlase notiks 11. augustā plkst. 19:30 Grīziņkalnā. Aicinām pieteikties ikvienu, kurš jūtas brīvi uz skatuves un bez problēmām rīmē un dod vārdiem atskaņas. Vairāku kārtu un uzdevumu gaitā tiks atlasīti 4 dalībnieki, kuriem kopā ar jau pieredzējušiem brīvrunu meistariem būs iespēja cīnīties par galveno balvu.

 

Piesakies atlasei  - ŠEIT

 

Kurš būs spēcīgs - jau pieredzējušie vai tomēr “underground” atklājumi, jaunie talanti? Lai to noskaidrotu tiekamies uz Brīvrunu cīņu 13.augustā plkst. 19:00 Grīziņkalnā, Rīgā. Būs jaudīgi!

 

Paralēli Brīvrunu batlam gaidāmi dažādi pārsteigumi apmeklētājiem.

 

Ieeja pasākumā no plkst. 18:00, sākums 19:00

 

Pirmās 500 biļetes (sēdvietas) iegādājies par īpašu cenu - 10 EUR

Nākamās pieejamās biļetes - stāvvietas - 10 EUR.

Pasākuma dienā biļešu cena - 15 EUR

Iegādājies biļeti ŠEIT

 

Svarīgi! Ieeja Brīvrunu batlā uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu (QR kodu)