×

Brīvrunu batls

Ghetto Brīvrunu batls: Truba un Štuka par bazaru 2019

Štuka par bazaru

Ghetto TV

3. jūnijs, 2019, 19:06

Ghetto Brīvrunu batls: "Truba un Štuka par bazaru" sadarbībā ar "Samsung" notiks otrdien, 11. jūnijā Grīziņkalnā (Pērnavas iela 42). Pasākuma sākums plkst. 19:00. Ieeja bez maksas.
#GalaxyS10 #ghettogames
 

Grīziņkalna sporta kompleksā, 11. jūnijā, mēnesi līdz visu laiku lielākajam hip-hop mūzikas notikumam – “Ghetto Games Hip Hop” festivālam Ventspilī, astoņi dalībnieki - gan pavisam jauni, gan tādi, kuri jau sevi pierādījuši iepriekšējos gados, sacentīsies par labākā titulu
Ghetto Games brīvrunu vārdu kaujā “Truba un štuka par bazaru”.


Dalībnieku vidū būs jau labi zināmie iepriekšējo gadu pārstāvji - Zirnis, kurš ir 2018. gada uzvarētājs, Abra - viens no ilgākajiem brīvrunas dalībniekiem, jaunais talants E.V. un Bergs – talantīgs brīvrunu rīmētājs, kurš jau vairākus gadus sevi pierādījis šada veida sacensībās.  Pārējie dalībnieki tiek izvēlēti no divām citām atlasēm, kas notiek iknedēļas Ghetto Games pasākumos - maija izskaņā un šodien, 6. jūnijā. Savukārt, vēl divi dalībnieki tiks izvēlēti ar balsojuma palīdzību no tiem, kuri sevi vislabāk parādījuši atlasēs. Brīvrunu kauja ir hip-hop stilā izpildīta vārdu cīņa, kurā katrs no dalībniekiem sacenšas, uz vietas izdomājot rīmes ar atskaņām.

Asprātīgākais un veiksmīgākais saņem gan žūrijas novērtējumu, gan arī klātesošo skatītāju uzmundrinājumu. Žūrijā šogad būs spilgti hip-hop kultūras pārstāvji – Skutelis, ansis un “Siganpūras Satīns” dalībnieks Jānis Krivēns.

Šī gada Ghetto Games brīvrunu vārdu kaujas ”Truba un štuka par bazaru” notikums ir veltīts 90to gadu hip hopam, amerikāņu automašīnām un GTA San Andreas videospēlei, līdz ar to dalībniekiem tiks doti uzdevumi, kas ir saistīti ar šīm tēmām. Savukārt balvā uzvarētājs saņems jau tradicionālo naudas balvu un šogad pirmo reizi arī premium klases viedtālruni Samsung Galaxy S10+, kas īpaši izceļas ar dinamisko AMOLED displeju un profesionāla līmeņa fotokameru.

 

11. jūnija vakars (sākums plkst. 19:00) ir kā iesildīšanās jūlijā gaidāmajam vērienīgajam hip-hop pasākumam, kad pirmo reizi sadarbībā ar Samsung Galaxy S10, jau ierasto ekstrēmo sporta veidu sacensības un ģimenes atpūtai veltītos pasākumus – ”Ghetto Games festivālu”,
papildinās Latvijas labāko hiphop mākslinieku priekšnesumi. Abu festivāla dienu izskaņā, 12. un 13. jūlijā, Ventspilī, uz skatuves Lielajā laukumā kāps Latvijas labākie hip-hop izpildītāji: Ansis, Ozols, Edavārdi, Singapūras Satīns, Kreisais Krasts, Latgalīšu reps, Skutelis, Viņa, Fakts, Brīvrunu Projekts, Fanya un Beirak & Minay, Če un Xa. Šis būs līdz šim vērienīgākais hip-hop mūzikas notikums Latvijā.