×

Brīvrunu batls

Ko sagaidīt Brīvrunu batlā?

Štuka par bazaru

Ghetto Games

13. augusts, 16:09

Atskatoties uz iepriekšējo gadu Brīvrunu balta uzvarētājiem un dalībniekiem, varam apgalvot, ka šogad neizpalikt bez pārsteigumiem, iespaidīga šova un asprātīgām rīmēm. 

Arī šoreiz 13.augustā plkst. 19:00 tikamies Grīziņkalnā, lai uzzinātu spēcīgāko brīvrunu meistaru.

Apkopojot iepriekšējo gadu uzvarētājus, nu jau redzami tādi vārdi, kas šodien ir talantīgi mūziķi un piepilda koncertu zāles ar simtiem skatītāju. 

 

Sākot ar 2011. gadu Grīziņkalns pulcē hiphopa atbalstītājus un brīvrunu māksliniekus. 

Apskati iepriekšējo gadu uzvarētājus:

 

Nātre - 2011.gads

Edzons - 2012.gads

Stobrs - 2013.gads

Edavārdi - 2014.gads

Stobrs - 2015.gads

Edavārdi - 2016.gads

Abra - 2017.gads

Zirnis - 2018.gads

Abra - 2019.gads

 

Kurš uzvarēs šogad? 

Brīvrunu batlā piedalīsies 4 organizatoru uzaicinātie dalībnieki - Abra, Zirnis, E.V. un Burlax. Kā arī 4 dalībnieki, kas vietu nodrošinājuši pēc atlases - Sniegs, Trippy Marks, Wiesulis un TeniSwami.

 

Uzdevām pāris jautājumus par šī gada Brīvrunu batlu vienam no tā dalībniekiem - Burlax - 

1. Kā jūties pirms batla?

“Jūtos apgarots, ar labu energiju. Es jau jūtos kā uzvarētajs.”

2. Ko sagaidi no šī vakara? 

“Sagaidu ļoti, ļoti karstu brīvrunu batlu. Manuprāt, šogad sagaidāma labākā cīņa, kas jebkad bijusi. Arī labākais sastāvs. Šī gada sastāvs ir super. Gan pieredzējuši džeki, kā Sniegs, Brīvrunu Projekta čaļi. Būs karsti. Esmu sajūsmā” 

3. Kādi šķiet pārējie dalībnieki? 

“Sniegs - pozitīvais džekiņš ar pieredzi, kurš noteikti zina mūsdienu aktualitātes un iekļaujas hiphopa sabiedrībā un starp jauniešiem.

TaniSwani ir jau pazīstams čalis, būs labs. Trippy Marks ir jau iepriekš redzēts un nekādu ekspektāciju par viņu nav. Wiesulis ir “krasavčiks”, jau no pagājušā Brīvrunu batla pierādījis sevi. Cerams, ka tiks daudz tālāk nekā 2019.gadā.”

4. Kādus uzdevumus sagaidi? Kas varētu būt? 

“Noteikti dažādus un katrā ziņā interesantus. Nekāds “heits” organizatoriem , bet ceru, ka nebūs jāattēlo citi repa mākslinieki. Sagaidu krutus, tehniskus uzdevumus, lai varētu tiešām paradīt, ko spēj, nevis tikai rīmēt īstajā tempā.” 

5. Noslēgumā?

“Zinu, ka trofeja jau ir manā somā!”

 

Dalībniekus vērtēs brīvrunu batla žūrīja - neviens cits, kā iespējami zināmākais Latvijas reperis Ozols (Ģirts Rozentāls). Mūziķis, tekstu autors, literatūrkritiķis Artūrs Skutelis. Un Arstarulsmirus Arsujumfus Tarus, iepriekš pazīstams arī kā Gustavo, - latviešu reperis, mūzikas producents un raidījumu vadītājs.

 

Nekas nav iepriekš sagatavots, neviena rīme nav iepriekš izdomāta, viss notiek uz vietas saņemot konkrēto uzdevumu, kas arī ir noslēpums līdz pēdējam brīdim. Tiekamies!